Jump to content
IGNORED

PPP Bazen: Nacionalna frekvencija


DrIlic

PPP Bazen: Ko su (ne)srećni dobitnici nacionalne frekvencije?  

67 members have voted

  1. 1. Ko su (ne)srećni dobitnici? Izabrati isključivo 4, jer se toliko i REM bira.

    • Pink
      64
    • Vesti TV (Pink)
      1
    • Nova S (United Media)
      29
    • N1 (United Media)
      5
    • K1 / Tanjug (tajmšering)
      22
    • Prva (Kopernikus Corporation)
      58
    • B92 (Kopernikus Corporation)
      16
    • Kopernikus (Kopernikus Corporation)
      0
    • Una (Dodik & Friends)
      4
    • BK (Karići)
      3
    • Kurir (Žeželj)
      10
    • TV2 (Orban & friends)
      19
    • Happy
      32


Recommended Posts

21 minutes ago, Ptica trkacica said:

Naravno da nije bilo ironično.

 

I šta ti uopšte znači ovo pitanje?

 

Evo, ubedi me ti, @jorma shparga neironično da se u Srbiji svi poslovi, pa i ovi dobijaju 100% pošteno.

delovalo je da si mislila da su pitchevi u nekom trenutku u vremenu, na ovoj teritoriji, bili fer i transparentni...samo je, kao i sve ostalo u srbiji, trziste postalo veci glib pa se vise vidi

 

inace da ne ispadne da branim agb, ali vise je do nespremnosti za dodatne investicije i generalne nezainteresovanosti svih strana (nielsen, agencije, tv stanice) nego sto oni svesno kradu u neciju korist 

Link to comment
Just now, jorma shparga said:

delovalo je da si mislila da su pitchevi u nekom trenutku u vremenu, na ovoj teritoriji, bili fer i transparentni...samo je, kao i sve ostalo u srbiji, trziste postalo veci glib pa se vise vidi

 

inace da ne ispadne da branim agb, ali vise je do nespremnosti za dodatne investicije i generalne nezainteresovanosti svih strana (nielsen, agencije, tv stanice) nego sto oni svesno kradu u neciju korist 

Ja sam stvarno verovala i silno sam se razočarala kad sam saznala da to nije tako.

 

Za državne sam znala, ali za privatne sam se šokirala, stvarno.

Link to comment

Ja bih stavio pare na to da Nova/N1 ne dobijaju. Sad, da li će malo izmešati karte pa će umesto Hepija ili B92 uleteti Orban/Dodik/Joksimović/Kurir, videćemo…

Ako bude promena, tipujem na Joksimovića, čini se da je to projekat u koji je najviše uloženo. 

Link to comment

Prosli put kad su delili petu frekvenciju, niko nije dobio dovoljan broj glasova u REM, prema 2/3 tj 6 od 9.

Tako da nije nemoguc i taj scenario, kad je vec cirkus, da bude kompletan.




Link to comment

Glasao sam za Novu al covek nista ne prepusta slucaju, imam neku nadu da je dobio nekakvu naredbu da popusti u vezi ovoga, to uvek ispadne laz

Plus Prva, Hepi i Pink

Ovo sa nedodeljivanjem svih je genijalno

Link to comment

Nema šanse da puste Novu na Telekomu ili anteni. Pre će Joksimovići ili Kurir dobiti frekvenciju, umesto mrtvog B92. Zadržaće i Happy. Nema on herca da se zameri ruskoj agenturi trenutno, pa većina njegovih glasača je iz te priče, kao i velika većina stanovništva. Može kod Marića da gostuje kada mu se ćefne. 

Link to comment

„Moje diskreciono pravo je da odlučim da li će biti izuzeta članica Popović, ali evo već sad kažem da će to biti odbijeno“, rekla je Zekic.

 

Dodatno, navela je da će sednica, najavljena za 11 časova, biti održana iza zatvorenih vrata, nakon čega će saopštenjem doneti odluku ko će dobiti nacionalnu frekvenciju.

 

Znaci nece se znati nista bar jos sat vremena.

Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...