Jump to content
IGNORED

PPP Bazen: Nacionalna frekvencija


DrIlic

PPP Bazen: Ko su (ne)srećni dobitnici nacionalne frekvencije?  

67 members have voted

  1. 1. Ko su (ne)srećni dobitnici? Izabrati isključivo 4, jer se toliko i REM bira.

    • Pink
      64
    • Vesti TV (Pink)
      1
    • Nova S (United Media)
      29
    • N1 (United Media)
      5
    • K1 / Tanjug (tajmšering)
      22
    • Prva (Kopernikus Corporation)
      58
    • B92 (Kopernikus Corporation)
      16
    • Kopernikus (Kopernikus Corporation)
      0
    • Una (Dodik & Friends)
      4
    • BK (Karići)
      3
    • Kurir (Žeželj)
      10
    • TV2 (Orban & friends)
      19
    • Happy
      32


Recommended Posts

Ubedjen sam da Nova S i N1 ne dobijaju, zaboravljate ko nam je na vlasti i da su mu mediji mozda i glavna poluga vlasti. Nema nista od privida demokratije, ne moze to da se koristi na ovoj alatki.

 

Ili ostaje isto (za sta sam glasao) ili umesto B92 dobija Orban.

  • +1 1
Link to comment

Ja ne znam koliko tacno ova nacionalna frekvencija ima vise znacaja kada je sve preslo na kablovske operatere? NovaS i da dobije frekvenciju, opet je nema na Telekom mrezama.

Link to comment

Ko da je bitno ko će da dobije, kad će se Marić već negde uhlebiti, ko god dobije... Možda pojača i Pink...

 

Nije poenta u firmi koja će da prikazuje program nego u ljudima koji sipaju sranja sa ekrana...

 

Ja sam navijački glasao za Novu, ali sam svestan da i BK ima više šanse od njih...

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ptica trkacica said:

Nema cene. Nacionalna frekvencija znači da su svi operateri obavezni da je imaju u ponudi.

 

jasno, zato i kazem da ne vidim kako ug-u moze da odgovara to. mislim ok, vrv su nekako izracunali da im se isplati, tj pretpostavili da nece izgubiti zbog toga puno korisnika.

Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

jasno, zato i kazem da ne vidim kako ug-u moze da odgovara to. mislim ok, vrv su nekako izracunali da im se isplati, tj pretpostavili da nece izgubiti zbog toga puno korisnika.

Marketing je ključna reč, a i što da ih ne vidi što veći broj ljudi.

 

Ako te dobro kapiram, ti misliš da se ljudi većinski opredeljuju za SBB zbog Nove i N1, pa misliš da će izgubiti korisnike, ako se Nova bude emitovala i kod drugih operatera?

Link to comment
7 minutes ago, Ptica trkacica said:

Marketing je ključna reč, a i što da ih ne vidi što veći broj ljudi.

 

Ako te dobro kapiram, ti misliš da se ljudi većinski opredeljuju za SBB zbog Nove i N1, pa misliš da će izgubiti korisnike, ako se Nova bude emitovala i kod drugih operatera?

 

pa ne vecinski, ali to im je sad jedina prednost u odnosu na telekom. suludo bi bilo da se toga odreknu zarad potencijalnog dobitka od marketinga. mada, ja lupam na osnovu vrlo malo podatala, solak sigurno zna bolje. 

 

edit 

kolac koji se deli od reklamiranja nije ni izblizu dovoljan za ovoliko televizija. plus ima taj "problem" sa merenjem gledanosti.

Edited by nenad
Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

pa ne vecinski, ali to im je sad jedina prednost u odnosu na telekom. suludo bi bilo da se toga odreknu zarad potencijalnog dobitka od marketinga. mada, ja lupam na osnovu vrlo malo podatala, solak sigurno zna bolje. 

Veća je kinta od marketinga i ostalih potencijalnih koristi od nacionalne frekvencije, nego od fanova Nove i N1, veruj mi :)

 

Nema ni tih fanova baš toliko, kao što se misli.

 

Vidjet ćemo koliko sutra :)

Link to comment
4 minutes ago, Ptica trkacica said:

Veća je kinta od marketinga i ostalih potencijalnih koristi od nacionalne frekvencije, nego od fanova Nove i N1, veruj mi :)

 

Nema ni tih fanova baš toliko, kao što se misli.

 

Vidjet ćemo koliko sutra :)

 

ne verujem ti, o tome se i radi. :)

 

televizije u srbiji, prosto, nisu profitabilan posao. mooozda pink pravi neke pare, mada sumnjam, ali njihov program je neuporedivo jeftiniji od nova.

 

a i rece neko da nema obaveze, tako da odluku da li ce telekomu dati program za dzabe mogu da donesu i naknadno.

Link to comment
Just now, nenad said:

 

ne verujem ti, o tome se i radi. :)

 

televizije u srbiji, prosto, nisu profitabilan posao. mooozda pink pravi neke pare, mada sumnjam, ali njihov program je neuporedivo jeftiniji od nova.

 

a i rece neko da nema obaveze, tako da odluku da li ce telekomu dati program za dzabe mogu da donesu i naknadno.

Možeš da mi ne veruješ ;), ali čim je Nova konkurisala za nacionalnu frekvenciju znači da tu Šolak vidi neki interes za svoju kompaniju i ne brine za eventualni gubitak korisnika fanova Nove i N1.

Link to comment
Just now, Ptica trkacica said:

Možeš da mi ne veruješ ;), ali čim je Nova konkurisala za nacionalnu frekvenciju znači da tu Šolak vidi neki interes za svoju kompaniju i ne brine za eventualni gubitak korisnika fanova Nove i N1.

 

jasno, on definitivno ima neki plan, samo sto sam ja siguran da taj plan nije baziran na prihodu od reklama. :)

Link to comment
Just now, nenad said:

 

jasno, on definitivno ima neki plan, samo sto sam ja siguran da taj plan nije baziran na prihodu od reklama. :)

Ček prvo da Nova dobije, pa onda bumo vidli koji mu je cunning plan. Marketing je svakako deo plana, sad u kojoj meri, to ne znamo.

 

Kod nas je i inače svako poslovanje mimo uobičajenih standarda, pa i televizijsko.

 

Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...