Jump to content
IGNORED

Kako gledati EPL kad si na SBB-u


Lezilebovich

Recommended Posts

20 minutes ago, Lezilebovich said:

Trebace nam posebna tema - kako gledati Premier League kad si na SBBu @renne - mozda da otvoris temu i odmah das savete :)

 

Iris GO uz mts postpaid, Arena Cloud ili kako kažu SBB agenti iz call centra - "imate strimove" :D

Yettel aplikacija bi mogla da bude bolja od ovih kad je izbace.

Link to comment

Orion telekom, 1000 dinara mesečno, bez ugovorne obaveze, odlična aplikacija za TV. Strimovi su joj stabilni

Yettel za sada nema app, ali preko browsera radi odlično

iz BiH moja web tv BH telekoma., jeftino, radi preko VPN-a

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

Ja sam svojevremeno poksuavao da se registrujem na Paramount+. Nedelju dana svog zivota sam protracio na to, nisam uspeo na kraju jer upadnem u beskonacnu petlju gde mi treba US kartica ili za US PayPal nalog mi treba US mobilni broj. Da bih uzeo US mobilni broj, pravi ili virtuelni, mi treba US kartica. Pokusavao sam i sa nekim gift vaucerima, nije islo, i sa virtuelnim US karticama koje "uglavnom rade, ali ne rade za ovih par servisa, medju njima Paramount+" itd.

 

VPN je naravno bio najmanji problem od svega.

 

Najveca smejurija je sto sam imao US PayPal nalog jos pre 10ak godina, tada mi je trebalo za neko testiranje na poslu i bilo je mnogo lakse otvoriti ga, a sad ne mogu da se ulogujem, jer mi trazi 2-step verifikaciju i...US mobilni broj :lolol: 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Ja sam svojevremeno poksuavao da se registrujem na Paramount+. Nedelju dana svog zivota sam protracio na to, nisam uspeo na kraju jer upadnem u beskonacnu petlju gde mi treba US kartica ili za US PayPal nalog mi treba US mobilni broj. Da bih uzeo US mobilni broj, pravi ili virtuelni, mi treba US kartica. Pokusavao sam i sa nekim gift vaucerima, nije islo, i sa virtuelnim US karticama koje "uglavnom rade, ali ne rade za ovih par servisa, medju njima Paramount+" itd.

 

VPN je naravno bio najmanji problem od svega.

 

Najveca smejurija je sto sam imao US PayPal nalog jos pre 10ak godina, tada mi je trebalo za neko testiranje na poslu i bilo je mnogo lakse otvoriti ga, a sad ne mogu da se ulogujem, jer mi trazi 2-step verifikaciju i...US mobilni broj :lolol: 

TextNow mi je odradio posao pre 3/4 godine. Imam i P+, pa ako ti treba javi se.

  • +1 1
Link to comment
On 18.7.2022. at 14:19, renne said:

Nadam se skorom izlasku Yettel aplikacije za TV, mada odlično radi i u browerima smart tv-a

Izasla li je aplikacija ? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...