Jump to content
IGNORED

Viva España


Ros

Recommended Posts

  • 4 months later...

Verovatno na letnji odmor idemo u Valensiju. Nadam se kombinaciji plaze, kupanja i grada ( nocni zivot ne ne zanima). E sad, ako neko ima preporuku za deo grada za smestaj i slicne preporuke, samo dajte ... 

  • +1 1
Link to comment

Mogu samo plažu da ti preporučim - playa del Saler, malo je izvan grada ali ide autobus do i od nje, sećam se da nam nije bilo teško dobaciti do tamo. Ima i par restorančića tamo za has.

 

Mnogo lepša i bolja od gradske plaže, koja mu dođe kao Čanj na steroidima.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
1 hour ago, Strahan said:

planiram da bicikliram u G i okolini

Uzivaces 100%. 

Ima predivnih sela. Mozes da proguglas npr. Monells, Madremanya, Pubol (tu je zivela Dalijeva Gala), Peratallada (ovo je moja prepuka, bozanstveno).

NIje los Figeras, tamo je Dalijev muzej 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Kosu spansku sim karticu preporucujete za 10 dana letovanja? Bitno je da ima neta dovoljno, pozivi mi nisu bas bitni.

 

Imao sam neku vodafon ali ne znam gde mi je.  :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
1 hour ago, Sandradjer said:

@Milosh76

Jesi li isao slucajno u PortAventura? 

Idem na more tek 1.8. a u Barsu cu ici na jedan ceo dan, tako da verovatno necu ici tamo.

A plan mi je duzi boravak u Barseloni u januaru 24 za rodjendan. O tom po tom.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Idem na more tek 1.8. a u Barsu cu ici na jedan ceo dan, tako da verovatno necu ici tamo.

A plan mi je duzi boravak u Barseloni u januaru 24 za rodjendan. O tom po tom.

PortAventura je blizu Salou-a zato sam te pitala. 

A za Barselonu taman ces zakaciti rasprodaje ako je u planu soping :D

  • +1 1
Link to comment
On 29. 7. 2023. at 13:16, Sandradjer said:

PortAventura je blizu Salou-a zato sam te pitala. 

A za Barselonu taman ces zakaciti rasprodaje ako je u planu soping :D

PortAventura je 55e ulaz, a ja bas nisam fan te vrste adrenalina. Za one koji to vole, kazu da je jedan od najboljih u Evropi. 

Glupi lokalni autobus Plana iz Saloua vozi do Barse 2:50h, celih 100km, tako da jos nismo odlucili da li cemo uopste ici u Barsu. Preko agencije je 45e po coveku, uz par sati slobodnog vremena i pricu koju vec znam napamet.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

PortAventura je 55e ulaz, a ja bas nisam fan te vrste adrenalina. Za one koji to vole, kazu da je jedan od najboljih u Evropi. 

Glupi lokalni autobus Plana iz Saloua vozi do Barse 2:50h, celih 100km, tako da jos nismo odlucili da li cemo uopste ici u Barsu. Preko agencije je 45e po coveku, uz par sati slobodnog vremena i pricu koju vec znam napamet.

U Barseloni sam trenutno. Neopisive su guzve.

Pogledaj voz, to je bolja varijanta i ne umara kao autobus. Ne bi trebalo da ide duze od sat i po. 

A za Barselonu muzej pikasa je besplatan u nedelju, palata guelj takodje. Ne znam muzej katalunje koji je dan besplatan. Moras samo uzeti karte onlajn, te besplatne.

Ili evetualno Sicjes, tamo moze i kupanje, mesto je super, letovaliste katalonske burzoazije i blize je Salou ako biste na neki izlet, stvarno nije losa opcija 

 

Edited by Sandradjer
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...