Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

21 hours ago, Moća said:

Cestitam mom protivniku unapred ko god bio :cry:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Ae pali, čim sam te video na perspiku onako ulupanog sa kragnom znao sam da nemam šta da tražim u ovom kolu :mad:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, San Epifanio said:

Ovo moje pametovanje oko izbora kapitena i forsiranje Kejna pored zivog Salaha mi se nije mnogo isplatilo. 


+1

 

Kao da nisam naučio lekciju od prošle sezone kad me izbor kapitena sahranio.

  • +1 1
Link to comment

Ja se izvinjavam sto upadam ovako ali sam sinoc pjan na telefonu skinuo fpl aplikaciju, napravio tim i sad ne bi bilo lose da mi neko posalje neki dobar youtube link eventualno da znam kako se ova igra igra u stvari :ph34r: (mrzi me da citam pravila na sajtu, ono sto nalazim po netu je sve uopsteno a posto igrate verovatno znate, pa cisto da mi ustedite vreme dok je ne izbrisem. Blagodarim.

Link to comment

@Zlurad

 

Poeni sa gol, asist, neprimljen gol, nastup preko 60 min, (c) ti duplira poene. Izmene posloži da ti prva izmena bude najbolji igrač - da prvi udje umesto nekog iz 11 ko ne igra. 
Imaš po 1 free transfer, ako je iskoristiš sledeće kolo ćeš imati 2. Svaki dodatni transfer je -4 poena. 
Prati deadline za transfere, mnogi se zajebu kad zaborave tekmu u petak. 
Ne čekaj zadnji minut za promene, sajt im je znao zablokirati zbog preopterećenosti - bude preko 7mil igrača. 
Imaš čipove al njih svakako nećeš koristiti u prvih par kola. 
 

Kad te krene loše dodji ovde da malo kukaš - jinx je majka fantazija. Ne slušaj Moću nikako, predlažem ti postove Svaroga - uvek ume da uteši čoveka. 
 

Naravno ne slušaj YT i Tw stručnjake igraj svoju igru bez obzira na rezultat - npr ja ne znam nikoga u krugu od 1000km da ima Mitra pre Isusa, al meni je bio medju prv pikovima i spakovao 2 komada tvojim redsima.  

  • +1 1
Link to comment
Ae pali, čim sam te video na perspiku onako ulupanog sa kragnom znao sam da nemam šta da tražim u ovom kolu :mad:
Jeste ce me spasi Haland koji se od prelaska u Siti pretvorio u Barkosa kad je bio u Zvezdi. Cestitam prvu ppbedu ponovo.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

@Zlurad

 

Kad te krene loše dodji ovde da malo kukaš - jinx je majka fantazija.
 

 

17 minutes ago, Moća said:

Jeste ce me spasi Haland koji se od prelaska u Siti pretvorio u Barkosa kad je bio u Zvezdi. Cestitam prvu ppbedu ponovo.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

In media res.

 

Haland danas het trik

Link to comment



[mention=11666]Zlurad[/mention]
 
npr ja ne znam nikoga u krugu od 1000km da ima Mitra pre Isusa, al meni je bio medju prv pikovima i spakovao 2 komada tvojim redsima.  


Ako je za neku utehu, eto znaš mene kome je Mitar startovao [emoji41]
Link to comment
12 hours ago, Zlurad said:

Ja se izvinjavam sto upadam ovako ali sam sinoc pjan na telefonu skinuo fpl aplikaciju, napravio tim i sad ne bi bilo lose da mi neko posalje neki dobar youtube link eventualno da znam kako se ova igra igra u stvari :ph34r: 

 

Pa nikako, sve si već uradio. Igraju samo fudbaleri u stvarnom svetu, a ti sediš i skupljaš poene ne osnovu njihovog učinka. Kome daš kapitensku traku, njegov učinak se duplira u tvom totalu.

 

Ako ti ne skupljaju dovoljno poena, ti svako malo prodaš jednog kupiš drugog, i tako.

 

Ovo što se ljudi učlanjuju u lige, to je samo da bi nam bilo zanimljivije - upare nas po sistemu svako sa svakim, pa gledamo u svakom kolu ko je više poena sakupio i na osnovu toga se pravi tabela.

 

Link to comment
8 hours ago, Azdaja said:

Martinela i Zvicenko na klupi. To je 20 bodova ispickanih. Kad ovako počne sve, presedne odma.

 

Mitar i JWP su skupili 22 kod mene na klupi :isuse:

 

Još Areola ulazi sa klupe da se i on upiše, kakvu klupi imam, neverovatno. 

 

I sad je skrivio penal. Bolje da ćutim.

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...