Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

I onda im naredno ljeto dodje Rafa Benitez i kaze: "zaboravite na sve do sada, sad cu ja da vas naucim da igrate fudbal"

 

Dugo je potrajao :fantom:

Link to comment

Žulio Cezar - Maikon, Samjuel, Lusio, Kivu - Kambijaso, Deki, Havijer, Snajder - Eto i Diego Milito koga su zaposeli duhovi Krespa, Ronalda i Boboa.

 

U rotaciji još Kordoba, Materaci, Tijago Mota, Muntari, Pandev i Baloteli.

 

Inter je te sezone samo protiv CSKA u 1/4f bio favorit. I Čelzi i Barsu su izbacili iz pozicije autsajdera. 

 

Finale sa Bajernom je bilo čini mi se 50-50, i to više do eksplozije samopouzdanja nakon polufinala. 

 

Ovo je bio savršeni spoj, jer je 90% ovih igrača te sezone igrao pa ako ne najbolju sezonu onda top 3 sezonu karijere. Ipak ne treba zaboraviti da su to škartovi Reala (Snajder i Kambijaso), pojačanja iz Đenove (Milito i Mota), Lacija (Pandev) i igrači za koje se mislilo da im je prošao zenit (Lusio i Samjuel). Dodati tu verovatno transfer decenije (Eto i pare za Zlatana) i Murinja ma vrhuncu - i dobiješ tripletu.

Link to comment

Bio je Inter jasan favorit u finalu. I zbog snage Bajerna i zbog snage sopstvenog igrackog kadra i naravno Specijalnog.

 

Kvota je bila 2.20 na Inter, a na Bajern preko 3

  • +1 1
Link to comment

Nešto mi ostalo u glavi da su šanse bile barabar. Znam samo da sam ubo neku kvotu 7-8 za tačan rezultat. :s_d:

 

Taj Bajern sa Vam Bujtenom, Van Bomelom, Altintopom, Olićem i Gomezom mi nije punio oko. Tu su od ozbiljnih igrača bili Lam, Bastijan, Roben i Klise. Još su u finalu bili bez Riberija...

  • +1 1
Link to comment

Jedina šansa ragazza je da Pep ponovo overthinkuje taktiku za finale, ali mislim da je naučio lekciju nakon prošlogodišnjeg fijaska protiv Ćelsija

Link to comment

Mislim da je individualna razlika u kvalitetu prevelika cak i za Pepov overthinking.

 

Doduse, isto mislim da je Inter najtezi protivnik od svih žabara koji su tu mogli doći. Milan bi primio 2 komada pre početka utakmice, Napoli bi se otvorio i pukao 5:2 (ovu utakmicu bih rado gledao), a Juventus bi igrao tvrdo i izgubio 1:0 uz dva crvena kartona.

Link to comment
24 minutes ago, goofs said:

Mislim da je individualna razlika u kvalitetu prevelika cak i za Pepov overthinking.

 

 

Na papiru da, ali u praksi smo imali finale 2005. gde si sa jedne strane imao jedan od najjačih timova svih vremena, možda i po imenima najjaču odbranu u istoriji fudbala, pa ništa. Naravno, takve situacije se ne dešavaju često i ne možeš da ih očekuješ, ali nekada ni prevelika individualna razlika u kvalitetu neće da ti garantuje pobedu.

 

Ako bude overthinkovao, može da bude jako zanimljivo.

 

Link to comment

Kad je mogao onomad onaj dosadni raspali Liverpul za 6 minuta ludila i 115 minuta nicega da bude nagradjen na penalima protiv Milana koji ih je oducio od fudbala u tih ostalih 115 minuta, onda svakako i ovaj Inter ima cemu da se nada. 

Link to comment
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...