Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

U timu Fernca više Norvežana nego Mađara…

U Šerifu nijedan Moldavac. 
Nekako me ovo sve više podseća na Rolerbol, mada naravno preterujem. 

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

Pobedise slovaci u sred budimpeste...

 

Ti mađarski klubovi se nonstop precenjuju. Ja sam ubeđen da će Zvezdi biti teže sa Didelanžom nego što bi bilo sa ijednim od ova 2. 

Link to comment

Uključio sam se slučajno u utakmicu, a onda video da Slovan trenira Vladimir Vajs, pa me ne čudi da su na kraju rutinirali Mađare. Ako neko ume od grupe hrkljušara da napravi takmičarsku ekipu to je on. Slovački Miloe, samo jače.

Edited by Nikodije
Link to comment

Za SLOVAN igraju Kucka, Vajs mlađi i Ivan Šaponjić. Nisu baš toliki dunsteri. Ferencvaroš je imao dve solidne evropske sezone u protekle dve godine (plasman u LŠ i LE), a kičma tima je ostala. Danas su propustili neke lepe prilike, ali nisu bez šansi u revanšu. 

Link to comment
11 hours ago, theanswer said:

 

Ti mađarski klubovi se nonstop precenjuju. Ja sam ubeđen da će Zvezdi biti teže sa Didelanžom nego što bi bilo sa ijednim od ova 2. 

 

Ne kazem da se necemo muciti sa didelanzom posto su klasicna smaracka ekipa a takve nam tradicionalno ne leze. Medjutim, gledao sam njihovu utakmicu protiv jermena i ovaj sinoc madjarsko slovacki derbi i mogu slobodno da kazem da su to dva totalno razlicita nivoa fudbala...

Link to comment

Tukli su nas ovi Slovaci pre desetak godina, Kornel fucking Salata i Mario Bozic su jedno 2 godine u svakom prelaznom roku bili Kanavaro i Gatuzo koji ce nam resiti sve probleme

  • +1 3
Link to comment
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...