Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Inače, kad smo kod raspada (plural), Dele Alli napušta Everton i sad je jako blizu Bešiktaša. Ne mogu reći da mi je žao, uvijek mi je bio antipatičan. Podsjećao je u nekim momentima karijere na svog sadašnjeg menadžera u smislu da se činilo da ima rijetko viđen osjećaj za gol za jednog veznjaka.

Link to comment

@Jean-Luc Picard @Weenie Pooh U nedostatku rahmetli Praslina, a u svjetlu rezultata proteklog kola, nešto za vas sa efbea™.

 

Quote
"Danas mi je bio težak dan", reče Pu.
I nastala je tišina. "Hoćeš da pričamo o tome?", upitao ga je Praslin.
"Ne," rekao je Pu kad je malo razmislio. "Ne, mislim da neću."
"To je u redu." reče Praslin i sede pored svog prijatelja.
"Šta to radiš?" upitao ga je Pu.
"Pa, ništa", odgovori Praslin, "Samo... Ja znam kako izgledaju teški dani. Ni ja često ne volim da pričam o tome kad dođe moj Težak dan. Ali, o Bože," nastavi Praslin, "Koliko su samo lakši ti Teški dani kad znaš da imaš nekoga da bude uz tebe. A ja ću uvek biti uz tebe, Pu."
I tako, dok je Pu sedeo razmišljajući o svom teškom danu, njegov dobri prijatelj Praslin sedeo je pored njega u tišini, mrdajući svojim nogicama. A Pu je pomislio da njegov najbolji drug nikad nije bio više u pravu nego danas.
A. A. Milne
Važno je da svako od nas pored sebe ima jednog Praslina, onda kada teški dani dođu... ❤️

 

  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Inače, kad smo kod raspada (plural), Dele Alli napušta Everton i sad je jako blizu Bešiktaša. Ne mogu reći da mi je žao, uvijek mi je bio antipatičan. Podsjećao je u nekim momentima karijere na svog sadašnjeg menadžera u smislu da se činilo da ima rijetko viđen osjećaj za gol za jednog veznjaka.

Ostaje nejasno kako nije presao u Man United pre nekoliko godina. Kako stvari stoje, to bi bio match made in heaven.

Link to comment
2 minutes ago, Bustin said:

Ostaje nejasno kako nije presao u Man United pre nekoliko godina. Kako stvari stoje, to bi bio match made in heaven.

 

Jest. Jamie Jackson je u najavi Unitedove sezone 2017-18 zagovarao Allijev dolazak u United.

 

 

Quote

If the ambition is to be the dominant Premier League force again and disrupt the Real-Barça-Bayern Munich continental hegemony, United need to target a player who would instantly improve them after scoring 18 Premier League goals last year, who is only 21, and has the requisite edge to perform at Old Trafford: Tottenham Hotspur’s Dele Alli.

 

Quote

The major obstacles here are first, that Tottenham consider themselves rivals, and second, the supposed negotiating acumen of their chairman, Daniel Levy. If United were to offer, say, £120m – or 18 months of the Adidas cash – for Alli, then Levy would have to listen. In an instant the received wisdom he drives a near-impossible bargain would be blown away.

 

Quote

It probably will not happen and if so a question should be asked: what is United’s true ambition if they are not prepared to ruffle a competitor’s feathers by trying this kind of move? In June Forbes rated the club the “world’s most valuable soccer team” worth $3.69bn (£2.79bn). What is the point of these riches if Ed Woodward, the executive vice-chairman, cannot call Levy and say, in effect, name your price? And if the bid did fail, United would still have reset the parameters of how Tottenham, Manchester City, Chelsea, Arsenal and Liverpool should view them in future windows.

 

Link to comment
5 hours ago, ArleKino said:

Inače, kad smo kod raspada (plural), Dele Alli napušta Everton i sad je jako blizu Bešiktaša. Ne mogu reći da mi je žao, uvijek mi je bio antipatičan. Podsjećao je u nekim momentima karijere na svog sadašnjeg menadžera u smislu da se činilo da ima rijetko viđen osjećaj za gol za jednog veznjaka.

 

Гледам га неки дан и пишем другу, овај ће у Турску до зиме. Кад ето.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...