Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Juce lik iz Palasa (pocetkom drugog poluvremena), izblokirao rukom sut kao golman.:lolol: Tokom proslog vikenda sam u Bundesu video 2 penala sudjena za to bez gledanja snimka. Ovde ni VAR nisu gledali.

Link to comment

Ne znam koji ste mec gledali, no bilo je bas ocigledno. Plus su i igraci Liverpula reagovali (posto kod mnogih situacija vidim da se igraci na ostrvu ne tangiraju, u odnosu na ostatak Evrope).

Link to comment

Pogodila ga je sasvim bezazleno u grudi/ispod miške što reče komentator i možda malo liznula ruku. Nešto za šta deca u školskom ne traže enac.

  • +1 1
Link to comment

Sta je ovo? Romero napravio faul i Kukureja ga nenamerno nagazio? 

 

Tejlor je generalno cesto los, a Celziju vec nekoliko godina. Imao je nekoliko bas losih odluka i teskim utakmicama. Vise me nervira sto navlaci sa malim faulovima i autima.

Moram priznati da sam vise ocekivao od Totenhema. Mislim da je Konte neverovatan trener i pravi pobednik i da ce to prevladati klasicni Totenhem koji se opbicno raspadne na Mostu. Mislim, promenio je taktiku, presao na 424 ali mislim da jmu e Tejlor bio u jedini igrac u pravoj formi. S druge strane, Celzi idalje impotentan ispred gola. 

  • Haha 1
Link to comment

Nenamerno gaženje po kolenu protivnika.... Lepo sročeno. :wacko:

 

Kao što sam rekao... Tejlor je loše sudio utakmicu. Tuhel je bolje postavio taktiku u prvom i Konte je nekako to uspeo da dovede u red u drugom poluvremenu. Čelzi je bio bolji i ne bi bilo nezasluženo da je dobio utakmicu.

Onda zadnje tri strane kreću peticije, neviđena krađa, Tejlor uništio Čelzi za vjek vjekova, izmišljaju se ofsajdi i faulovi koji nisu svirani Čelziju a gotovo iste situacije koje nisu svirane Totenhemu se ne spominju.

Kao da smo u vrtiću

Link to comment

I meni kao krajnje neutralnom deluje da je nenamerno gaženje, jeste da je malo teže ispratiti pokret glave zbog kosice, ali mi se čini da nijednog trenutka ne spušta bradu ka Romeru.

 

Nisam rasistaTM mode on :Jova:: ali kako se radi o sunarodniku Rudija Fernandeza ovo moje zapažanje uzimati sa zrncem soli :D

Link to comment

Možemo mi da razglabamo do sutra i ulazimo u forenziku od sekunda do sekund, i da teoretišemo da li je nenamerno ili namerno nešto bilo...

U prvom postu posle utakmice sam napisao da je Totenhem na sreću izvukao bod i da je Čelzi bio bolji, da je Romero trebalo minimum žuti da dobije za ono povlačenje - ergo, Tejlor je loše sudio utakmicu. Ja verujem da sa tim može svako da se složi. Bila je gomila upitnih odluka ali to je uvek tako u utakmicama koje su nabijene nervozom kao što su standardno utakmice između Totenhema i Čelzija.

Ne znam koga ljubitelji Čelzija ovde pokušavaju da ubede u nešto.

 

Kao što Arle napisa... "Lads... It's Tottenham" :)

Edited by Mercuzzio
Link to comment

kul je to, ali kako će junajted uopšte da privuče bilo koga ako je sad odjednom postalo problem plaćati igrače duplo više nego sav normalan svet? 

 

to je prilično poenta odlaska u junajted :unsure:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Rabio nije završen zbog ludačke plate koju traži. Čudim se otkud mu to?!

MU nudi 6.5M€ godisnje a mama lu trazi 9M€

 

Necete se usreciti sa njim.

Edited by borris_
Link to comment
22 minutes ago, borris_ said:

MU nudi 6.5M€ godisnje a mama lu trazi 9M€

 

Necete se usreciti sa njim.

 

Iskreno se nadam da nece ni doci.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...