Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Palas odigrao kao mator, nemoj da zezaš. Plus nekoliko minijatura Ezea, gde je pokazao da može biti zver uskoro, ako kliknu još neke sitnice. Ajew odigrao kao Jesus za siromašne. Opasan potencijal ima Palas sa Guehijem, Mičelom, Ezeom i možda Oliseom. Vijera raste u stamenog stručnjaka. Ne bih se bunio da njih petorica dođu đuture u Arsenal za 3 godine, ako Arteta podbaci. :happy:

  • +1 1
Link to comment

Kad potpisujes urugvajca, taman mi se javlja sta mozes da ocekujes makar jednom u toku sezone. Anbelivbl.

 

Inace, ko je gledao pred-pocetak drugog poluvremena mogao je da vidi multijezicnost mladjanog Endija kako na (ne)savrsenom aSL-u objasnjava Diazu i Nunezu sta treba da rade.

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

 

 

Inace, ko je gledao pred-pocetak drugog poluvremena mogao je da vidi multijezicnost mladjanog Endija kako na (ne)savrsenom aSL-u objasnjava Diazu i Nunezu sta treba da rade.

Malo me cudilo sto u tom objasnjavanju ima onoliko gestikulacije :D

 

Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Malo me cudilo sto u tom objasnjavanju ima onoliko gestikulacije :D

 

 

2/3 napada ne prica engleski a PR Pool-a objasnjava kako se njih dvojica najbolje sporazumevaju sa robertsonom i Jonesom. Ajd ovog prvog i da znaju engleski ne bi razumeli ali Jones sa njegovim godinama. Jebemliga, mozda e Nunjez ono signaliziranje protumacio kao "kad te povuce s leve strane terena, udri ga glavom" :ph34r:

  • Haha 2
Link to comment

E, da, može li Darwin dobiti Darwinovu nagradu za ovu svoju glupost ili je to nepotizam? :huh:

 

Tabela je OK, da je Jesus bio malo manje u duhu Starog, a ne Novog zavjeta, bili bismo ispred Cityja, ali dobro.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, 189- said:

7B46SIYuzYGYXUpNXFn-vENzTVDpFfXEkWM_WNT6

 

ocena transfera carraghera i nevillea. ne slazem se sa puno toga.


Ma budalaština. Nevil sve svaljuje na Glejzere i vergla jednu te istu priču. 

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

2/3 napada ne prica engleski a PR Pool-a objasnjava kako se njih dvojica najbolje sporazumevaju sa robertsonom i Jonesom. Ajd ovog prvog i da znaju engleski ne bi razumeli ali Jones sa njegovim godinama. Jebemliga, mozda e Nunjez ono signaliziranje protumacio kao "kad te povuce s leve strane terena, udri ga glavom" :ph34r:

 

Ti se šališ, ali meni je situacija sa jezikom prilično alarmantna.

 

Na činjenicu da Diaz ne zna ni da bekne su slegali ramenima i bili u fazonu, "nema veze, imamo dosta latinosa u timu, imaće sa kim da priča, a tu je i Pep Lijnders da prevede ako zatreba".

 

Onda su doveli podjednako nemuštog Nunjeza, koji je pritom i bitno drugačiji tip napadača, čiju je adaptaciju Flop prokomentarisao nešto kao, "da, moraće da prođe neko vreme da se tim navikne na njegov stil igre" :isuse: (Ne treba on da se navikava na postojeći stil, nego ajde da se 30-godišnji veterani prilagođavaju nedokazanom 20-godišnjem klincu. Kao da mu je 1 Lewa došao, jebote.)

 

Sad vidimo kako to izgleda kad se igrači na terenu jednostavno ne razumeju, pa gol može jedino da padne iz "sam protiv svih" akcija. Današnje isključenje je takođe delom posledica slabe komunikacije - da je Darwin znao dovoljno engleskog, mogao bi da frustraciju iskali tako što se Andersenu napominje familije umesto što ga je overio glavom.

 

Šta će da se radi u sledećih par kola? Hoće Firmino ili Jota opet kreiraju za krilne igrače i stižu na odbitke? (Ili će oni da izigravaju Darwina i vise na ivici ofsajda dok Salah i Diaz bleje na aut liniji i vraćaju loptu Trentu/Robertsonu da je šibne u bunar?) A onda Urugvajcu istekne suspenzija pa opet u hodu menjaj, krpi, i prilagođavaj stil igre čitavog tima?

 

Otišao sam sa jezika na formacijsku priču, ali sve je to povezano. Ne možeš da gradiš tim za 4-3-3 gde ti jedini kreativac izigrava centarfora, a onda pošto novi centarfor to niti kapira niti ume da igra, očekuješ od istih igrača da glatko pređu na 4-5-1 i sve lopte sipaju njemu. Pritom nemaju način da se sa njim uzajamno objasne, kakve lopte treba da dobije kad i gde. 

 

 

Link to comment

Nisam pristalica hajke na sudije, i "neću da nam taj sudija sudi ikad, kmee", ali Čelski ima popriličan kejs protiv Övreba Tejlora, gledajući ovaj twiter uradak. Doduše ima u klipu par brejnfartova, kao npr klizeći Sterlinga za čist žuti. Znaju li se Tejlorovi navijački koreni?

 

 

Link to comment

na east end izgleda stižu emerson palmieri iz chelseaja i thilo kehrer iz psg-a. levi wingback i štoper koji može da igra i u vezi, dve pozicije gde smo dosta tanki.

Link to comment
10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nisam pristalica hajke na sudije, i "neću da nam taj sudija sudi ikad, kmee", ali Čelski ima popriličan kejs protiv Övreba Tejlora, gledajući ovaj twiter uradak. Doduše ima u klipu par brejnfartova, kao npr klizeći Sterlinga za čist žuti. Znaju li se Tejlorovi navijački koreni?

 

Ja sam ga prvi put vidio u onih 1-3 Arsenala protiv Aston Ville na otvaranju 2013-14. Mržnja na prvi sudijski zvižduk.

Link to comment
10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nisam pristalica hajke na sudije, i "neću da nam taj sudija sudi ikad, kmee", ali Čelski ima popriličan kejs protiv Övreba Tejlora, gledajući ovaj twiter uradak. Doduše ima u klipu par brejnfartova, kao npr klizeći Sterlinga za čist žuti. Znaju li se Tejlorovi navijački koreni?

 

 

 

Užasan je Tejlor generalno, ali primeri su stvarno im do mojega.

- Nije pokazao crveni nego samo žuti Sterlingu i Maneu, kod startova za koje bi im 98% drugiih sudija isto pokazalo žuti.

- Kaznio Fabregasa za dajv zato što se očigledno bacio preko ispružene noge nekog Wearsidera.

- Nije video Martineza kako rukama iznosi loptu 10 cm van šesnaesterca. 

 

Strašno, streljajte ga odmah :yawn2: 

 

Ne znam da li autor klipa gleda druge utakmice osim Čelsijevih, pa da vidi kakve se tek sudijske greške prave protiv sitnijih timova.

 

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Užasan je Tejlor generalno, ali primeri su stvarno im do mojega.

- Nije pokazao crveni nego samo žuti Sterlingu i Maneu, kod startova za koje bi im 98% drugiih sudija isto pokazalo žuti.

- Kaznio Fabregasa za dajv zato što se očigledno bacio preko ispružene noge nekog Wearsidera.

- Nije video Martineza kako rukama iznosi loptu 10 cm van šesnaesterca. 

 

Strašno, streljajte ga odmah :yawn2: 

 

Ne znam da li autor klipa gleda druge utakmice osim Čelsijevih, pa da vidi kakve se tek sudijske greške prave protiv sitnijih timova.

 

 

Potpuno isto vidimo navedene situacije :D pogotovo je glupo što je za kraj ostavljen ovaj sraman dajv Fabregasa

 

Tejlor je bio baš očajan kad se tek pojavio, ali je dobio toliko poverenje FA da je u međuvremenu postao duplo bolji sudija sudeći veliki broj derbija. Mada to i dalje nije neki nivo suđenja. Veliki problem ima da uspostavi kriterijum, a vrlo često mu se dešavaju neobjašnjive greške. Bumo videli na Svetskom šta će da uradi.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...