Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Još malo o jučerašnjem derbiju

 

Momenat upućivanja šuta - dakle nema nikakve smetnje.

 

A za povlačenje u MOTD su naveli bizar iz 2016. kad je Hut povukao Felainija i, naknadno, dobio 3 meča kazne.

Nažalost slovo zakona ne navodi povlačenje za kosu u pravilima, ali svaki normalan sudija bi to podveo violent conduct i izbacio Romera napolje iz momenta.

 

 

mendy.jpg

Ofsajd kao suza. Golman u jednom trenutku nije video loptu od igrača. A čak ni to ne mora da bi bio ofsajd. Ovako je baš ozbiljan skandal.

Link to comment
3 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Upravo i ja gledam ovaj MOTD segment, odlično su objasnili Mendijev položaj, a taman guglah da se prisjetim Huta i njegove tri utakmice kazne za ovo:

 

 

 

S tim što je Felaini drugačija "zverka" pa švabi nije ostao dužan, naprotiv.

 

Uvek se setim LVG i seks mazohzm™ - juče je to odmah isplivalo na tw posle meča

 

https://twitter.com/BalticJames/status/1558928504099848193?s=20&t=_BczJ0h5UNPr4xZpkhLr8w

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Liverpul ako igra ovako bledunjavo i protiv junajteda, svašta može da se desi.


Ne jebavaj. UTD bi izgubio od PPP ekipe sa sve stomacima i djozlama. 
Ima da nam naplatite sve ove silne promašaje. 
 

VVD umalo ne izvrnu zglob pri ovom pokušaju šuta :ph34r:

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

VVD umalo ne izvrnu zglob pri ovom pokušaju šuta :ph34r:

 

Ajd VVD, ali šta je Nunez uradio pre toga, kako je uspeo onako loše da zahvati loptu i plasira je na stativu? 

 

Jedino ako mu je onaj otpozadi čuknuo u poslednjem trenutku, Doucoure ili koji već.

 

Sve ide po planu, računao sam da će se uzeti samo bod iz prve dve utakmice i za sada smo on course. Razbijam sa prognozama ove sezone, ubo sam obe naše a i Chelsea-Tottenham.

 

Flop posle može da nastavi da žmuri i pravi se da Darwin + Diaz = Firmino + Mane.

Link to comment

Pomerio Klajn loptu Nunjezu za milimetar, taman.

Mnogo im fali energije, mnogo su mi lako ćemo. I mnogo bih se lakše nervirao kas bi Salahu vezali levu ruku koja je u vazduhu a bio sam a pored 5 igrača.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...