Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Kako vam deluje CF Sterling za sada? Meni malo besmisleno da Havertz igra po desnom krilu samo da bi Rasim dežurao u sredini i tužnim pogledom ispratio svaki centaršut koji mu lebdi iznad glave.

 

Link to comment
8 hours ago, Godfrey said:

Gordon????

A ne, ovo se pretvara u jezivi Čelsi.

Bar su Vernera oterali.

Gledam tekmu sa Evertonom i smejem se kako Everton gura jebenog Gordona, znamo zašto. I kao, Čelsi zainteresovan. Ma daaaaj.

 

Gordon im je igrao najisturenijeg, i u prvom kolu, zato što je DCL povredjen, a alternativa je Rondon !

 

 

Link to comment
12 hours ago, SmudgeYorkshire said:

 

Joj, koliko počinjem da volim komentatora Širera, još jedna MOTD fora ovaj vikend:

 

 

Širer je najprisutniji u svim mogućim statistikama, i Lineker je počeo samo da čita podatke i moli režiju da ne "kače" grafiku :D

 

Čak mu je rodjendan bio pre 2 dana na tačno 30. rodj. Premier Lige.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Junajted prodaje Garnera :isuse:

 

Lerda puštaju u QPR. Dakle imaš Daloa koji ne zna gde udara, imaš AVB na klupi kog si deklarisao kao igrača za transfer listu i onda imaš klinca koji je jak, brz, tehnički solidan i ne želih da ga treniraš spram onoga što ti treba nego ćeš ga poslati u Brod na "kaljenje" !!!

 

 

Link to comment

Houssem Aouar je blizu 1 Foresta. Prije par godina se spominjao u vezi Arsenala no, kako to obično biva, vrijednost mu je pala kurcu za uši.

 

Man U je navodno pokušao dovesti Jamieja Vardyja no dobili su odbijenicu od Leicestera.

 

Spiking of Leicester, jesu li ove transfer-muke posljedica one pogibije vlasnika?

Link to comment

ffp

 

ne znam kako i zašto jer je lester vazda imao velikih prodaja, ali je lepo znati da to govno još uvek uspešno ispunjava svoju svrhu zadržavanja malih tamo gde im je i mesto

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Još malo o jučerašnjem derbiju

 

Momenat upućivanja šuta - dakle nema nikakve smetnje.

 

A za povlačenje u MOTD su naveli bizar iz 2016. kad je Hut povukao Felainija i, naknadno, dobio 3 meča kazne.

Nažalost slovo zakona ne navodi povlačenje za kosu u pravilima, ali svaki normalan sudija bi to podveo violent conduct i izbacio Romera napolje iz momenta.

 

 

mendy.jpg

Edited by John Coltrane
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Još malo o jučerašnjem derbiju

 

Momenat upućivanja šuta - dakle nema nikakve smetnje.

 

A za povlačenje u MOTD su naveli bizar iz 2016. kad je Hut povukao Felainija i, naknadno, dobio 3 meča kazne.

Nažalost slovo zakona ne navodi povlačenje za kosu u pravilima, ali svaki normalan sudija bi to podveo violent conduct i izbacio Romera napolje iz momenta.

 

 

mendy.jpg

Upravo i ja gledam ovaj MOTD segment, odlično su objasnili Mendijev položaj, a taman guglah da se prisjetim Huta i njegove tri utakmice kazne za ovo:

 

 

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

Kako vam deluje CF Sterling za sada? Meni malo besmisleno da Havertz igra po desnom krilu samo da bi Rasim dežurao u sredini i tužnim pogledom ispratio svaki centaršut koji mu lebdi iznad glave.

 

 

sta znam, ovi ce se rotirati izgleda. pogotovo sto je havertz u kurcu sa finishingom. zato se juri jos jedan napadac...

 

hudson-odoi i pulisic izgleda napustaju ekipu. ziyech ce izgleda ostati.

 

4 hours ago, John Coltrane said:

 

Gordon im je igrao najisturenijeg, i u prvom kolu, zato što je DCL povredjen, a alternativa je Rondon !

 

gordon je izgleda zelja da igra i rwb-a...

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...