Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

28 minutes ago, Mercuzzio said:

A što bi bio ofsajd ako Richarlison nije pipnuo loptu? Stajao je iza Kulibalija i nije imao nameru da dira loptu.

Protivnicki igrac koji je u ofsajdu ometa vidno polje golmanu. To se moralo ponistiti.

 

49 minutes ago, 189- said:

nije glupo suditi taj faul, glupo bi bilo ponistiti gol, mada je vec bilo slicnih siutacija gde su ponistavali.

 

 

 

Dobro, bilo bi glupo suditi ponistavanje gola :dry: A desilo se prosle sezone Junajtedu, kada je Mektomini dotakao Sona 5-6 dodavanja prije gola. Bezveze.

Link to comment
On 8.8.2022. at 19:20, SmudgeYorkshire said:

 

Super fora u prvom MOTD-u, a i posljednja rečenica Gerija Linekera na samom kraju: "Slow start for Liverpool but there is a Mitroglitch in the matrix".

 

Joj, koliko počinjem da volim komentatora Širera, još jedna MOTD fora ovaj vikend:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Poništiti gol zbog faula koji se desio 10 kontakata pre gola, urnebesno. Za Rišarlisonovo smetanje golmanu treba pogledati kameru iza gola. Tu baš treba biti jasna i čista situacija da bi se poništio gol, i uglavnom igrač mora stajati znatno bliže golmanu nego što je stajao Rišarlison. Vrlo moguće da Mendi nije video loptu od Kulibalija. Povlačenje za kosu čist crveni karton.

Link to comment
22 minutes ago, kipo said:

Protivnicki igrac koji je u ofsajdu ometa vidno polje golmanu. To se moralo ponistiti.

 

 

image.png.94da9ae96ab747d527044f3e116fe0ae.png

 

Više mu Kulibali smeta... Veći skandal bi bio da se ovo svira kao ofsajd nego što se nije sviralo.

  • +1 2
Link to comment

Da si još malo ranije zamrznuo, video bi da Mendi sasvim jasno vidi loptu u momentu udarca, tako da nema govora o ofsajdu. 

 

Btw, tvoje poređenje sa golom Kulibalija ne stoji, jer Sterling nije bio u ofsajdu.

 

I dalje mi nije jasno zašto Romero nije isključen.

Link to comment
15 minutes ago, Mercuzzio said:

 

image.png.94da9ae96ab747d527044f3e116fe0ae.png

 

Više mu Kulibali smeta... Veći skandal bi bio da se ovo svira kao ofsajd nego što se nije sviralo.

Jeste, ovaj ugao je jasan.

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da si još malo ranije zamrznuo, video bi da Mendi sasvim jasno vidi loptu u momentu udarca, tako da nema govora o ofsajdu. 

 

Btw, tvoje poređenje sa golom Kulibalija ne stoji, jer Sterling nije bio u ofsajdu.

 

I dalje mi nije jasno zašto Romero nije isključen.

 

Ne mogu na onom goalstube lepo da zaustavim snimak :)

 

Za Sterlinga meni se učinilo da je bio u ofsajdu ali nisam vraćao snimak pa moguće da grešim. Pa čak i da je bio u ofsajdu ne bi trebalo da se svira... Sagnuo so čovek. Ne mogu sad svi da se sklanjaju kada neko šutira da bi golman video loptu.

Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

I dalje mi nije jasno zašto Romero nije isključen.

 

imam ja odgovor na to, isti kao svih prethodnih godina kada sam komentarisao sramotne sudijske odluke u PL

 

Link to comment

Ne bi se ni to sviralo jer Sterling nije ometao viziju™ golmana. Koliko sam provalio, gleda se momenat šuta, i ako goša tad vidi loptu, sve ok.

 

@ ulete copi između :mad:

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

Ono Romerovo cimanje za kosu je skandal, bukvalno ispred sudije

 

1 hour ago, Zlurad said:

Ono povlačenje Romera za kosu je komotna crvena karta. Nema tamo ništa slučajno.

 

Vidi scousere što su odjednom osetljivi na malo amaterskog frizeraja, a svojevremeno je bilo ok :fantom:

 

51546822_011460936-1-1474979950-800.jpg

 

(Nisam bio tu za drugo poluvreme, nisam video Romero vs. Cucurella trenutak, ali verujem da je bilo u žaru borbe™.)

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, copkillah said:

 

imam ja odgovor na to, isti kao svih prethodnih godina kada sam komentarisao sramotne sudijske odluke u PL

 

 

"Lads, it's Tottenham"? :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

FaI8aL5XEAEq1TX?format=jpg&name=large

 

ne, nije ga ometao...

 

 

inace, da dan bude jos gori:

 

 

 

 

a kante se izgleda teze povredio.

Gordon????

A ne, ovo se pretvara u jezivi Čelsi.

Bar su Vernera oterali.

Gledam tekmu sa Evertonom i smejem se kako Everton gura jebenog Gordona, znamo zašto. I kao, Čelsi zainteresovan. Ma daaaaj.

Link to comment

werner je bio na utakmici danas....

 

gordon je krilo, nije napadac, zato je bio toliko pogubljen. opet, krilo nam je poslednje sto nam treba u ovom trenutku.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...