Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

25 minutes ago, 189- said:

izgleda james na stopera a loftus-cheek na beka.

 

Izgleda kad ih tako debilno poređaju ali ne mora da znači da će tako stvarno biti na terenu. Možda dolazak vihornog Senegalca znači prelaz na 4-3-3?

 

 

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Bravo,sumari

 

Nisam gledao, ali verujem da je Taiwo izdominirao. Jedini strelac u pobedi od 1-0, znači sve je jasno. Dođeš mi muştuluk, @Lancia

  • Wub 1
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Izgleda kad ih tako debilno poređaju ali ne mora da znači da će tako stvarno biti na terenu. Možda dolazak vihornog Senegalca znači prelaz na 4-3-3?

 

 

 

kada ovako poredjaju uvek su stoperi prva tri. a i:

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Jebiga, ja se ponadao da će jedan od dva smarača da proba da iznenadi drugog, umesto što se uzajamnno neutrališu identičnim formacijama. Biće neizvesnih 1-1 :yawn2:

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jebiga, ja se ponadao da će jedan od dva smarača da proba da iznenadi drugog, umesto što se uzajamnno neutrališu identičnim formacijama. Biće neizvesnih 1-1 :yawn2:

 

potpisao bih sada x. bojim se gangbangovanja :cry:

Link to comment
33 minutes ago, 189- said:

potpisao bih sada x. bojim se gangbangovanja :cry:

 

Inverted gangbang u najavi, Spursi došli da izgube sa što manjom razlikom.

 

Nema ovo veze sa tri štopera za sada, BTW; James je ništa manje ofanzivan nego Cucurella. Možda bi skupio ako se Tottenham nekad odluči da napadne, ali to je normalno za beka. RLC krpi kad on ode napred, ali i to je normalno - i Henderson u Liverpulu istrči po krilu, pa niko ne tvrdi da je on RWB a Trent štoper.

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...