Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, Profesionalac said:

Voleo bih da znam trenutni tok misli Eriksena :D


Verovatno se čudi što mu ovi bilmezi zvižde svaki put kad pipne loptu.

Link to comment
 
Samo se ti kurči, imaš fore do ponedeljeka uveče kad Viera školuje Flopa i njegov kombinovani midfield :sad:
 
Iz keca u dvojku ili kako se već ono kaže.
 
Sad gledam highlights Brentforda, krv ti jebem kakva je ovo igra :blink:
Nisam ja ništa rekao, samo sam odogovorio na pitanje! [emoji38]

Link to comment
51 minutes ago, John Coltrane said:

Verovatno se čudi što mu ovi bilmezi zvižde svaki put kad pipne loptu.

 

Ono kao, zinulo ti dupe za pare a mogao si da ostaneš kod nas da se boriš za LŠ plasman, evo nas na trećem mestu...

  • +1 2
Link to comment
junajtedovci sa tribina vec poceli tiho da najavljuju mogucnost pitch invasiona protiv Liverpula.
Isplati im se ako se meč registruje 3-0 za Liverpul ali u PL su prevelike pizde da to urade
Link to comment

Najaviljivali su već walkout ili proteste pred utakmicu, opet LFC gostovanje, ja ne znam šta su se na nas navrzli :sad: 

 

Da li je FA lud da im po treći put izađe u susret i odloži utakmicu za neka srećnija vremena?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, rock bob said:

mitar koliko je dobar penal opalio protiv liverpoola toliko je danas sutnuo kao baba.

Samo da se ne sjebe kao pre 2-3 sezone sto se sjebao posle promasenog penala

Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:

Najaviljivali su već walkout ili proteste pred utakmicu, opet LFC gostovanje, ja ne znam šta su se na nas navrzli :sad: 

 

Da li je FA lud da im po treći put izađe u susret i odloži utakmicu za neka srećnija vremena?

 

Prosle godine su izabrali pogresno vreme da ne rade sta god su hteli da rade ali mislim da je ovo danas bila ta kap koja ce da slomi i najokorelije. Jos uvek ima likova koji brane glejzere jer se "ulaze", jos uvek ima likova koji svakog novog trenera + transfer politiku uporedju sa "hej i pep i klopp su gubili prve utakmice i vidi gde su sad" ali su sve brojniji oni koji kazu da treba Ragniku da se podigne spomenik jer je imao muda da izadje i kaze da jedinstvu ne treba 2-3-5-7 igraca i novi trener nego rizicna operacija na otvorenom srcu, pa je zbog toga prilicno otvorena opcija popijene bilo koje kazne ako je izazovu navijaci - protestima, ulaskom na teren pred tekmu, bojkotom pa makar krenuli da igraju sa juniorima a da se stvari u klubu dovedu u red. Od toga verovatno nema nista jer ce pametni amerikanac da koliko prekosutra kupi Frenkija i pacifikuje ih kao svaki put u proteklih par godina, onda od januara ili jula sledece godine HERE WE GO (again)

  • +1 1
Link to comment



"najbolji igrač na svetu" (koji više ne može da izdrži iole jače duele), kako smo mogli da pročitamo na ovoj temi prošle godine u ovo vreme :fantom:
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...