Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

pa nece valjda aubameyang biti prvi napadac nego neki koji ce ulaziti sa klupe da pripomogne. usput moze na vise pozicija da igra a i vec je saradjivao sa tuchelom. 

Link to comment
12 hours ago, Weenie Pooh said:

Perfect striker :lol:

 

Ne znam šta je to sa bivšim napadačima Arsenala da se seljakaju svakih godinu dana, te hoću u Englesku te neću u Englesku, te ipak hoću...

 

Adebayor nekada, Aubameyang danas.

 

Adebayor i Aubameyang dolaze iz država u kojima su daleko najpoznatiji i najbolji fudbaleri. Kod Adebayora ima nešto što je kod nas poznato kao sindrom "kad se sirotinja najede kruha", slično kao i Rivaldo koji je bio toliko opterećen siromaštvom i glađu u kojima je odrastao da je bio alav na pare kroz čitavu karijeru kako mu se više nikad ne bi desilo da gladuje. Aubameyang je možda odrastao u nešto boljem ambijentu, ali je problematične naravi. I u Borussiji se pičkarao sa Wazkeom nakon što su prodali Dembelea.

 

Navodno je Arteta pravio spis o Aubinim nepodopštinama punih 6 mjeseci prije nego što ga je liferovao iz tima. Meni su fascinantni ti kreteni koji kupe budalu takvog tipa i šokiraju se kad i kod njih bude ista takva budala.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, borris_ said:

Valja li ista taj Rashford? 

 

U ozbiljnom je padu forme već duže od godinu dana plus prošlo leto je imao operaciju, u nekoj izjavi je rekao da mu je ovogodišnja pre season tour bila prva posle 100 godina i da se oseća dobro, zbog toga. Deluje kao da je i nabacio koji kg mišića. Jedino nam ostaje da se nadamo da će ga ETH istrpeti i dati mu pravu šansu da se vrati u

život.

 

Lekip pominje istek ugovora sledećeg leta, ali Raša ima +1 godinu opciju.

Mislim nije da je nemoguće da ode za dž u Pariz, ništa me ne bi začudilo.

Link to comment

Kako mi prevodimo 'inverted' bekove? Obrnuti, izokrenuti? Ili je to pojam koji još nije ušao u vokabular naših komentatora/analitičara?

Link to comment

Sta sad Junajted hoce i Desta?¿ Taj bas nije nikakav igrac, ubode tu i tamo neki prodor, kad da gol, obicno je spektakularan, jer je i dosta neprecizan.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...