Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

Evo stigao im Onana, forice će same da se pišu :D

 

Potpišeš za Lamparda, pričaš koliko ga ceniš kao trenera i igrača i osvajača trofeja, a onda kažeš da si broj #8 izabrao upravo zbog... Kobi Brajanta :D 

  • Haha 1
Link to comment

Znam, zato i kazem. Mislim, ne valja ti Werner, ne valja ti Zyech, ne valja ti Lukaku, jbg, ko ti valja onda? Mozda nije do njih vise, mozda je do Celzija? Koga misle da dovedu da ih zameni, jel Sterling stvarno to resenje? 

 

Ja Marinu organski ne podnosim bas zbog tog zickanja do poslednjeg dinara, ali ovo sad mi vise deluje na trenutan modus operandi Mancester Junajteda nego na ekipu koja je uzela CL pre dve godine.

Link to comment

u njegovom konkretnom slucaju i nije do ekipe, jednostavno je bio baksuz i nespretan. 

 

sveukupno gledano, jasno je da je glavni problem nedostatak kreacije iz sredine. kante i jorginho nece spojiti napadaca sa loptom. kovacic jos i zna nesto, cak i da predribla pola ekipe ali i on opet se cesto povredjuje ili ima i previse defanzivnog posla pa ne moze kao npr fabregas da ladi jajca i da samo ceka loptu da dodje do njega. pored toga ni krilni napadaci kao sto su mount i npr pulisic isto nisu neki koji ce kreirati nesto. havertz nije klasicna devetka koji ce sa kretnjom napraviti prostor i sebi sansu. jos mu je i finishing u kurcu u poslednje vreme. 

 

bas se videla klasa razlike kada je sterling imao loptu u nogama u odnosu na sve ostale.

Link to comment

- serijski preljubnik ✓

- nasilnik i zlostavljač ✓

- silovatelj ✓

- flert sa incestom ✓

- naci reference ✓

- igrač koji je namerno povredio svog kolegu i završio mu karijeru ✓

- tapping up ✓

- udaranje navijača ✓

- navijači tajno snimali visokog predstavnika kluba koji se sa njima našao u najboljoj nameri ✓

- odbijanje da se uradi doping test ✓

- Preston skandal ✓

 

Tom klubu fali još samo ubica za komplet, čini mi se.

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...