Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Btw, nije mutav De Jong, nisu samo pare u pitanju, sledece sezone odlazi Cavijev drugar Buskets i upraznjva se mesto komandanta ekipe. 

Edited by Lancia
Link to comment

Pa sledeće leto će da prodaju Nkunkua za 60-70 milki i instaliraju Šeška u špic, pa onda njega valjaju za 3-4 puta više 2 godine nakon. Ozbiljna je to mašina.

Link to comment
53 minutes ago, 189- said:

to je jasno, samo mi salzburg nije jasan, kao :rolleyes:

 

Pa ako bi ga posmatrao kao zaseban entitet, onda zaista nije jasan. Kad ga posmatraš kao deo većeg sistema, onda se pojavljuju obrisi nekog smisla. 

Link to comment

 

Super fora u prvom MOTD-u, a i posljednja rečenica Gerija Linekera na samom kraju: "Slow start for Liverpool but there is a Mitroglitch in the matrix".

  • Haha 3
Link to comment

Sprema vam se dobra zamena za Vucelu i Vazuru, samo ako SNS ujsoe skroz da istisne SPS iz price, jer se sve naravno vrti oko "di su moji novci".

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Konor Koudi prelazi u Everton. Dobra kupovina iako silom prilika, odlican igrac.

 

Pozajmica sa pravom otkupa na leto.

 

Ja ne kapiram ovaj transfer, majke mi. Navodno ide u potrazi za redovnom minutažom jer se nada putu u Katar... Ovamo je bio kapiten, igrao svaku utakmicu, ukupno jednom ostavljen na klupi... a ovamo ide da greje klupu Tarkovskom, Mini, Kinu, itd :blink:

 

Čitam neko objašnjenje po kom Lage prelazi na sistem sa dvojicom CB u zadnjoj liniji a Coady je navodno navikao da bude jedan od trojice, ali to mi zvuči suludo. Kao da je igrao libera celu karijeru jbt; čak i da jeste, ne bi mu bio problem da se prekomanduje u standardnog štopera. 

 

Može da objasni neko bolje upućen u portugalske Mendešovštine, u čemu je tajna?

Link to comment

Neupucen i odokativno, ja shvatih da je Lage doveo tog Kolinsa iz Brnlija koji ce biti starter sa Kilmanom a Lampsu povrijedjeni Mina i Godfri ozbiljnije. Kontam Everton i Koudija (morao bi biti starter) ali bas ne kontam vukove, taj Kolins ima 21 god, nesto ga i ne pamtim sa meceva Brnlija.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...