Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts




Vraća se po loptu zato što nema ko da mu je doda kad je u 16m. ETH se posrao po svemu što je forsirao u predsezoni.


Da, vrati se i Firmino često po loptu, ali kad je uzme ne pokušava da proigra saigrače centaršutem iz dubine.

Evo sad kad uđe Ronaldo na CF, odmah će se videti neka struktura, MMW. Praktično protraćenih 55 minuta.
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa ne igra, vidiš da se izvlači do centra da dugim loptama izbunari Bruna, Sancha, i Rashfordaru.

 

Uvek mi je zabavno kad dođe novi trener na klupu MUFC pa krene da pokušava iste stvari sa (gotovo) istim igračima. Valjda misli da je njegov prethodnik bio potpuni retard, samo je trebalo da im lepo očinski objasni da ne valja praviti glupe greške, da je cilj imati više golova u protivničkoj nego u svojoj mreži...

 

Probaj nešto drugačije, jebote! Gurni minijaturnog Martineza na DCM, stavi dva normalna štopera iza njega, a ispred neka budu Bruno i Eriksen pa će možda da iskreiraju nešto. A ne po tristoti put da sredinu drže Fred i McTominay.

Pa ima i De Beeka, kod njega je bio standardan u Ajaxu.

Link to comment
Pa ima i De Beeka, kod njega je bio standardan u Ajaxu.
Da, ne znam što njega nema, možda nije u formi. Koliko je uopšte on igrao kod Lamparda?
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:
3 minutes ago, Lancia said:
Pa ima i De Beeka, kod njega je bio standardan u Ajaxu.

Da, ne znam što njega nema, možda nije u formi. Koliko je uopšte on igrao kod Lamparda?

To znaju ovi koji redovno prate Junajted, ja se ne secam kad sam ga video na terenu.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...