Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Bog Megvajer. Prvi gol, ostao van ofsajd linije, direktno uticao da ga prime. Drugi gol, kako protivnički (što je asistirao) napada tako se on povlači nazad i nešto kao on organizuje pokazuje rukama tamo-vamo povukli se svi u trećerac. :isuse:

Link to comment

Daj Ronalda i Garanča. 
 

Čovek stent mu igra najjisturenijeg :isuse:

 

Na stranu naša beda, ja vama od baleta i sinhronog plivanja pričam kakav je Poter tata. 

Link to comment
40 minutes ago, ArleKino said:

Cancelo kultura?

 

Joj, njega sam potisnuo, iznervirao me u Community Shield utakmici ali je bilo lakše jer ga je Salah pravio na budalu.

 

Ovde March igra RWB pa nije strašno, ali kad se vrati Lamptey preći će na klupu levo krilo, a onda će sedmica na leđima da mene bode u živac, onako milnerovski.

Link to comment

Nema veze šta je zasro Megvajer danas, dešava se a i Brajton igra lep fudbal. Nego su sve redom promenili, samo njega trpaju i opet ništa. Baksuz. Kamen nek stave ima lepše da igraju

Link to comment

Megvajer je prvi pik i legitimna meta ali kod prvog gola je MekTomini prodao loptu na centru u želji da krene u dribling. Kod drugog pogledajte lagani kas Daloa dok po njegovoj strani duva promaja.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Čovek stent mu igra najjisturenijeg :isuse:

 

Pa ne igra, vidiš da se izvlači do centra da dugim loptama izbunari Bruna, Sancha, i Rashfordaru.

 

Uvek mi je zabavno kad dođe novi trener na klupu MUFC pa krene da pokušava iste stvari sa (gotovo) istim igračima. Valjda misli da je njegov prethodnik bio potpuni retard, samo je trebalo da im lepo očinski objasni da ne valja praviti glupe greške, da je cilj imati više golova u protivničkoj nego u svojoj mreži...

 

Probaj nešto drugačije, jebote! Gurni minijaturnog Martineza na DCM, stavi dva normalna štopera iza njega, a ispred neka budu Bruno i Eriksen pa će možda da iskreiraju nešto. A ne po tristoti put da sredinu drže Fred i McTominay.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Pa ne igra, vidiš da se izvlači do centra da dugim loptama izbunari Bruna, Sancha, i Rashfordaru.

 

Uvek mi je zabavno kad dođe novi trener na klupu MUFC pa krene da pokušava iste stvari sa (gotovo) istim igračima. Valjda misli da je njegov prethodnik bio potpuni retard, samo je trebalo da im lepo očinski objasni da ne valja praviti glupe greške, da je cilj imati više golova u protivničkoj nego u svojoj mreži...

 

Probaj nešto drugačije, jebote! Gurni minijaturnog Martineza na DCM, stavi dva normalna štopera iza njega, a ispred neka budu Bruno i Eriksen pa će možda da iskreiraju nešto. A ne po tristoti put da sredinu drže Fred i McTominay.


Vraća se po loptu zato što nema ko da mu je doda kad je u 16m. ETH se posrao po svemu što je forsirao u predsezoni.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...