Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

17 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Čuješ šta hoćeš, po običaju. 

 

"The best thing about the game for us was the result. Really bad game for my side, the attitude wasn't right from the beginning, we tried to fight back but didn't find it easy. There's no 'the pitch was dry' and stuff like that - we really played to their cards." 

 

"The result is fine, I don't think we deserve any more than that, but the performance? Massively improvable."
 

 

Cenim tvoj trud, dobar si čovek, ali trošiš vreme na bespovratno izgubljen slučaj.

 

Što se same utakmice tiče, ja ću da ponavljam sebi da je to bio omaž onom staaaarom Liverpulu kakav svi poznajemo i podsetnik za sve one koji nisu zadovoljni Klopovim Liverpulom, nešto kao onaj klip što si kačio pre neki dan :D

 

Inače, zaista ne pamtim da je Van Dajka neko namučio kao Mitar juče. Kapiram da se ništa slično neće ponoviti do kraja sezone i očekujem da kao odgovor ugaze Palas.

Inače, ja kao veliki Mitrov fan, bio sam razočaran koliko se puta bacio na travu, nekako mu to ne leži. Plus, da je to Salah radio, ne bismo mogli da živimo od histerisanja Sekte™ i prijatelja. Izgleda da ga je Silva malo poportugalisao u proteklih godinu dana, što opet može da bude korisno u Kataru :lol:

 

 

  • +1 1
Link to comment

Izgleda da će Everton ekspresno reagovati na povredu Godfrija i dovesti Konora Koudija, Liverpulovo dete, za 12 milki

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Izgleda da će Everton ekspresno reagovati na povredu Godfrija i dovesti Konora Koudija, Liverpulovo dete, za 12 milki

 

A Wolvesi dovode Guedesa.

Link to comment
17 minutes ago, ArleKino said:

 

A Wolvesi dovode Guedesa.

Fudbal je otisao u neki drugu dimenziju. Ne svidja mi se u kom pravcu sve ovo ide.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

Fudbal je otisao u neki drugu dimenziju. Ne svidja mi se u kom pravcu sve ovo ide.

 

smeta ti prelazak portugalskog igrača u portugalski klub? :huh:

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Lancia said:

Fudbal je otisao u neki drugu dimenziju. Ne svidja mi se u kom pravcu sve ovo ide.

 

O projektu "Mendes" sam davno pisao kao nečem što je rukavac zla o kojem se nedovoljno brine. Mendesov igrač ode u Mendesov klub, a živ nisam dok ne čujem koliko je Mendesu plaćeno provizije.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, ArleKino said:

 

O projektu "Mendes" sam davno pisao kao nečem što je rukavac zla o kojem se nedovoljno brine. Mendesov igrač ode u Mendesov klub, a živ nisam dok ne čujem koliko je Mendesu plaćeno provizije.

Koji god aspekt transfera da pogledas je mutan, sve i da zanemarimo moj zaostali pogled na fudbal.

A Mendes je pravi cancer fudbala, njegovi transeferi sluze samo za filovanje godisnjih bilansa i naravno ubiranje provizija.

Edited by Lancia
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ajde što je Bruno promenio broj iz 18 u 8, slaže mu se sa tetovažom, ali zašto March iz 20 baš u 7 kad obično igra levog beka?

 

Cancelo kultura?

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...