Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Dosta mi je slabo delovao Celzi. Jesu pobedili, sto je najvaznije, ali sa ovakvom igrom tesko da ce biti u prva cetiri. Everton je bas tanak.

Link to comment
Lampard znaci jak kandidat za prvu smenu

Na stranu Lampsov sumnjiv trenerski potencijal, ali Everton je u velikoj bulji sa igračkim kadrom, gomilu mediokriteta (u najboljem slučaju) nisu uopšte unapredili, dosadašnji prelazni rok je više nego skroman a trebao im je ozbiljan remont. Prošla sezona izgleda nije bila dovoljan alarm pa bi ove godine mogli malo na ladjenje u Brod. Soton isto lep kandidat za ispadanje, takodje slab prelazni rok i energija iz završnice prošle sezone kada su izgledali kao grupa gradjana na terminu, Hasenhutl mi deluje kao dobar trener ali izgleda ni on više ne može ništa da izvuče iz ove ekipe. Forest bi mogao da zaokruži trio putnika.

Leeds je doveo par dobrih pojačanja, ali mi ovaj Amer i dalje deluje kao prevara, mogu i oni lako da budu kandidati za borbu za opstanak, 2-3 povrede i eto ih tamo.
  • +1 1
Link to comment

109 minuta mucenja. i jedni i drugi dosta losi i na kraju pobeda iz penala.

 

svez kante dominirao, tiago vec standardno, koulibaly je klasa vidi se, ali osetio grc u 65. minutu. nekoliko upitnih izmena tuchela...

 

bice bolje kada dodju fofana, de jong i aubameyang. 

Link to comment

godfrey nesretno nastradao u desetom minutu, bila velika pauza. u drugom poluvremenu bilo nekoliko povreda i nekome pozlilo na tribini i policajac utrcao u teren u sred utakmice da javi sudiji da dodju timski lekari da pomognu...

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ko beše Maxvel Cornet. Nešto ga se ne sećam iz Burnley-a. 

 

Došao sezonu pre nego što su ispali, jedini znao nešto fudbala tamo. Slonovačanin, brz, prodoran, nezgodan, igra po oba krila, izvodio im slobodnjake.

 

Fin signing za WHU, sad neće morati Fornals da se pravi da je krilo.

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...