Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

21 minutes ago, John Coltrane said:

gledam/slušam i averujem

 

 

 

Čuješ šta hoćeš, po običaju. 

 

"The best thing about the game for us was the result. Really bad game for my side, the attitude wasn't right from the beginning, we tried to fight back but didn't find it easy. There's no 'the pitch was dry' and stuff like that - we really played to their cards." 

 

"The result is fine, I don't think we deserve any more than that, but the performance? Massively improvable."
 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Dosta je ovo dekadentno od Foresta, brinem za njihov opstanak ako im je ovo fudbalska filozofija

Meni igraci Foresta deluju neuhranjeno, ne znam na kojoj pijaci su ih pazarili. Ceo mec nisu u stanju da krsteno predju centar.

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Meni igraci Foresta deluju neuhranjeno, ne znam na kojoj pijaci su ih pazarili. Ceo mec nisu u stanju da krsteno predju centar.

 

Jesvido kad je Taiwo ušao, lepo odigrao povratnu i onda išprintao do peterca (ali centaršut nije stigao). Onolika masa, a brz i startan!

 

Mora on da počinje utakmice, ne može Sam Stoke Reject Surridge da bude ispred njega da jebe oca.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Jesvido kad je Taiwo ušao, lepo odigrao povratnu i onda išprintao do peterca (ali centaršut nije stigao). Onolika masa, a brz i startan!

 

Mora on da počinje utakmice, ne može Sam Stoke Reject Surridge da bude ispred njega da jebe oca.

Eto, verovatno sam propustio jedini svetli minut na utakmici, kad sam otisao da skuvam kafu, krenula glava da mi pada. Bez zezanja, stravicna je razlika u fizikalijama, kad pogledas ova dva tima danas.

Link to comment

Sviraj kraj sezone! :kecman:

 

Lepo počelo... Doduše Šolak FC nije pravo merilo ali lepo je videti obrtanje rezultata u prvom poluvremenu.

 

Bissouma (za koga je komentator Arene mislio da je Lenglet jedno vreme :wacko:) deluje kao hodajuća katastrofa. Trebalo mu je manje od minut da dobije žuti i manje od 5 minuta da stvori šansu za Sotone.

Kuluševski izbriljirao. Kejnov posni avgust se nastavlja i ove sezone.

 

Hassenhutl prvi dobija otkaz to je sigurno

Link to comment
44 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Čuješ šta hoćeš, po običaju. 

 

"The best thing about the game for us was the result. Really bad game for my side, the attitude wasn't right from the beginning, we tried to fight back but didn't find it easy. There's no 'the pitch was dry' and stuff like that - we really played to their cards." 

 

"The result is fine, I don't think we deserve any more than that, but the performance? Massively improvable."
 


U pravu si, nisam “čuo” navodnike. Ovako, u stvari, zvuči još bolje - toliko nas je Fulam ubio da me sramota da koristim neki od izgovora iz bogatog asortimana kao npr - “trava je bila visoka” , “ vetar je bio jak”, “kiša je bila neumoljiva”….


 

 

Čekam BVB-Lever na SK1 i ćutanje dok ide Liverupola himna - Viško izgoreo. 


edit: Nije Viško, već je Gojko piško kasnio

 

Edited by John Coltrane
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Prepustiću da @Pokojni Ruxin objasni koliko je Nunezova kretnja™ omogućila, a koliko gradiš utisak na osnovu random odbitaka, što do Salaha što u gol.

 

otišao sam na mrsko more pa ne pratim prvo kolo, ali lepo ga je zabio tbh

Link to comment

U pripremnim i danas Darwin Pokazivac Pravca Nunez.

 

19 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

otišao sam na mrsko more pa ne pratim prvo kolo

Ja skratio dan da stignem danas i prespavam sve u 16:00 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...