Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Navodno smo dogovorili sve sa Lilom za nekog Amadou "Drkicu". Treba još da se dogovore uslovi sa igračem. Jel neko ko prati francuski fudbal može da mi kaže dve reči o njemu. 

  • Haha 1
Link to comment

Kae Brighton:

 

CLUB STATEMENT: MARC CUCURELLA. 

Contrary to inaccurate reports from numerous media outlets this evening, no agreement has been reached with any club to sell Marc Cucurella.

 

Prodaju ko kuća, al zatežu kanda za koji add-on.

Edited by Bandito
Link to comment
1 minute ago, Bandito said:

Kae Brighton:

 

CLUB STATEMENT: MARC CUCURELLA. 

Contrary to inaccurate reports from numerous media outlets this evening, no agreement has been reached with any club to sell Marc Cucurella.

 

Prodaju ko kuća, al zatežu kanda za koji add-on.

ovo ima veze sa f1

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Navodno smo dogovorili sve sa Lilom za nekog Amadou "Drkicu". Treba još da se dogovore uslovi sa igračem. Jel neko ko prati francuski fudbal može da mi kaže dve reči o njemu. 

 

Ništa, nema potrebe za elaboracijom, Amadou "Drkica" hoće da ide u Everton, ne želi u WHU.

  • Haha 1
Link to comment
54 minutes ago, John Coltrane said:

Ko je Drkica?

 

Tako je Arle jedared nazvao bivšeg golmana Ajaksa. Ovaj "Drkica" odnosno Onana o kom ja pričam je izvesni Amadou Onana iz Lila, koji će najverovatnije završiti u Evertonu. Navodno je Moyes insistirao na njemu ali traži preveliku platu. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Bandito said:

Kae Brighton:

 

CLUB STATEMENT: MARC CUCURELLA. 

Contrary to inaccurate reports from numerous media outlets this evening, no agreement has been reached with any club to sell Marc Cucurella.

 

Prodaju ko kuća, al zatežu kanda za koji add-on.

 

natezu se zbog colwilla.

Link to comment

pa sta? treba za rotaciju :fantom: ti bi to trebao da razumes. 

 

nesto sa chilwellom nije kako treba. a cucurella moze igrati i igrace levog stopera. 

Link to comment

Odgledah ove epizode all or nothing Arsenal i opsti utisak je da su nakon sezona sa Sunderlandom epizode i koncepcija serije sve grdji i grdji. Ne fudbalski komentar za amazon prime temu :nobles:

 

Fudbalski:

 

Hajd da stavim u spojlere, jes da nisu neki al neka ih

 

Spoiler

Fudbalski mi je skroz zabavan pre game team talk Artete, koji je za mene malo neprikladan i previse filozofski.  Jebemliga, vidi se da je pametan covek, nacitan ali ne mozes da igrace napumpas pred tekmu govorom life coucha koji prichuje grupi volontera za aktivno bavljenje zastitom zivotne sredine u lokalnoj zajednici. Cool su mu govori pred tekmu ali pogresna ciljna grupa.

 

Mrzelo me da pravim ali su oni flipcharti na kojima crta mozak i srce idealni, kad su prazni da se napise "Kroenke out"

 

 

 

Spoiler

Leonardo Dicaprio Friends GIF

 

U stvari svaki put kad izadje pred igrace ja vidim ovo, s tim da sam ciljao pocetak kad Matew pocne da se udara i peva a DiKaprio ga gleda zbunjeno i ne zna sta da radi. 

 

Anyhow, jos jedno spavanje pa HERE WE GO!

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...