Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

12 hours ago, dragance said:

Martinez i Leno su odlicni golmani, i prava je steta sto su se nasli u periodu kada je Arsenal imao dobre alternative za njih.

Ramsdale i Pope su buducnost engleske reprezentacije na golu.

 

Pope ima 30 godina pa sad... :) 

Link to comment
3 hours ago, ducca said:

 

Izvući 8 milki za Lena je više nego dobar posao, ali ne mogu da se otmem utisku da je Arsenal debelo zasrao što je prodao Martineza, čovek je zamenio Lena i pokazao da je bolji golman (apropo perioda sa dobrim alternativama), da bi na kraju završili na tržištu tražeći prvog golmana godinu dana kasnije jer Leno jednostavo nije dovoljno dobar. Bespotrebna frka, sve je moglo biti rešeno prodajom Lena 2020. 

Vratilo im se naposletku kroz Ramsdejla.

Link to comment

pričao je već draganče kako poupa vide kao naslednika šiltona, ali neće da ga guraju u vatru dok je ovako mlad da ne izgori 

 

:unsure:

Link to comment

Ko šta radi Chelsea u zadnje vreme hajdžekuje tudje mete - Cucurella je prvi, a potom se priča ozbiljno i o FDJ. Mislim da sam juče i za Šeška negde pročitao da su ušli u igru.

Link to comment
18 minutes ago, ducca said:

Ko šta radi Chelsea u zadnje vreme hajdžekuje tudje mete - Cucurella je prvi, a potom se priča ozbiljno i o FDJ. Mislim da sam juče i za Šeška negde pročitao da su ušli u igru.

 

Barcelona je toliko zaluđena hajdžekovanjem igrača koji su na meti Chelsea da se ne bih začudio da pošalju sami sebi ponudu za FDJ.

 

Cucurella ide u Chelsea, još se čeka dogovor klubova.

 

Ćelavant se ozbiljno igra sa idućom sezonom.

Link to comment

Cucurella mi deluje kao transfer onomad Drinkwatera ili Barkleya, bio solidan u osrednjem klubu, pa ajd da ga uzmemo da sedi sa navijačima. Ako je cifra od 50M istinita nekoga treba upucati.

 

S druge strane, Chelsea dovodi i Čungalungutm iz Ville, taj transfer mi se čini dobrim, ulaganje za budućnost, jedino što su plavci baš antipod kluba koji voli da čeka svoje klince da stasaju.

Link to comment

🚨 Bernd Leno medical at Fulham almost complete. Permanent move from Arsenal worth £3m + £1m based on PL apps + £2m if stay in PL once + £2m if twice. Totals £8m after add-ons. Contract 3yrs + #FFC have option of 4th.

 

Magovi biznisa

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Cucurella mi deluje kao transfer onomad Drinkwatera ili Barkleya, bio solidan u osrednjem klubu, pa ajd da ga uzmemo da sedi sa navijačima. Ako je cifra od 50M istinita nekoga treba upucati.

 

S druge strane, Chelsea dovodi i Čungalungutm iz Ville, taj transfer mi se čini dobrim, ulaganje za budućnost, jedino što su plavci baš antipod kluba koji voli da čeka svoje klince da stasaju.

Što?

 

Tim da najviše akademaca u prvom timu!

 

 

Link to comment
On 2.8.2022. at 1:15, Pokojni Ruxin said:

pričao je već draganče kako poupa vide kao naslednika šiltona, ali neće da ga guraju u vatru dok je ovako mlad da ne izgori 

 

:unsure:


pa sad, to je bilo pre nekoliko godina. Kad Southgate ode (ili ako se dozove pameti ranije), Pickford neće biti prvi izbor. Ramsfeld i Pope moraju biti.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...