Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

24 minutes ago, ArleKino said:

 

 

Ronaldo se vraća na posao u Unitedu.

 

hahaha, na new content video samo tekst i dosao da okacim ovaj klip. :D

Link to comment

Kao za Ligu Evrope prvih 11

0D09EE4B-1F67-405A-B220-9CFBC7F6CDE2.jpeg
 

Pri tom AVB je baš šilbovan pošto pre njega startuje Itan Lerd koji je dogovoren na pozajmicu u Votford.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Garnacho ako ne dobije minute u PL od starta sezone, pre svega na uštrb Elange, Ten Hag je promašio temu skroz. U predsezoni dobija šanse na kašičicu, vodi ga kao ko zna koju opciju na krilu, a momak je eksplozija u najavi. Napomena da je ušao u poslednju godinu ugovora i ako ne dobije šansu tokom jeseni ne bi me začudilo da Utd ponovo popije scenario Pogbe u prvoj epizodi sa klubom. Nadam se da neće ponovo pucati sebi u nogu, po cenu da istrpe njegove dečje ludorije neko vreme.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Pri tom AVB je baš šilbovan pošto pre njega startuje Itan Lerd koji je dogovoren na pozajmicu u Votford.

 

2 minutes ago, kipo said:

Ako Lerd svaku igra 70% ovde vidjenog, može se ici u sezonu sa njim i Daloom. Da mi je neko to rekao prije 2 mjeseca 😁


Ne raduj se džabe.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 


Ne raduj se džabe.

Ma znam, ali moze se to otkazati valjda. Ovo danas je bilo fantastično u svakom pogledu. Možda je dio krivice za gol njegov, ali osim toga cista 10. Najvažnije, može da se uvlači u sredinu i pravi visak u napadu, sto ETH ocigledno zeli da mi bekovi rade. Sad, nisam ga nesto inace upratio, a ono par nastupa sto sam gledao nije ni blizu ovom danas, pa jbg. Danas svakako igrač utakmice za mene.

Link to comment

Martinez i Leno su odlicni golmani, i prava je steta sto su se nasli u periodu kada je Arsenal imao dobre alternative za njih.

Ramsdale i Pope su buducnost engleske reprezentacije na golu.

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, dragance said:

Ramsdale i Pope su buducnost engleske reprezentacije na golu.

Možda i Henderson klikne sad kad bude igrao, a biće zaposlen. U Sefildu je briljirao.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, dragance said:

Martinez i Leno su odlicni golmani, i prava je steta sto su se nasli u periodu kada je Arsenal imao dobre alternative za njih.

Ramsdale i Pope su buducnost engleske reprezentacije na golu.

 

Izvući 8 milki za Lena je više nego dobar posao, ali ne mogu da se otmem utisku da je Arsenal debelo zasrao što je prodao Martineza, čovek je zamenio Lena i pokazao da je bolji golman (apropo perioda sa dobrim alternativama), da bi na kraju završili na tržištu tražeći prvog golmana godinu dana kasnije jer Leno jednostavo nije dovoljno dobar. Bespotrebna frka, sve je moglo biti rešeno prodajom Lena 2020. 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...