Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Jel ovde komentarisemo finale LK?

Komentatori Arene od starta krecu jako. U prvoj recenici su utvrdili da je Fiorentina zasluzeno ovde, a da se Vest Hemu ne veruje. U drugoj da je Fiorentinin put bio tezak uz nekoliko provlacenja, dok je Vest Hem dobio 13 utakmica uz jednu neresenu.

  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, kipo said:

Ja gledam ovog celavog Marokanca, on ce vjerovatno u PL

 

Amrabat? Njega su zimus intenzivno povezivali sa LFC, ali ne znam kolika će mu biti cena ovog leta. Možda kao treće od tri planirana pojačanja u veznom redu...

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Amrabat? Njega su zimus intenzivno povezivali sa LFC, ali ne znam kolika će mu biti cena ovog leta. Možda kao treće od tri planirana pojačanja u veznom redu...

Da, neko ga pomenuo za Junajted, medju ostalih 186 igraca, pa vidio njegovu skorasnju izjavu kako bi bilo lijepo igrati u PL.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Kakvi majmuni na tribinama :isuse:

Stoka se raspojasala van PL.

 

Nadamo se da neće početi staklenim flašama da gađaju igrače

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Ja gledam ovog celavog Marokanca, on ce vjerovatno u PL

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Amrabat? Njega su zimus intenzivno povezivali sa LFC, ali ne znam kolika će mu biti cena ovog leta. Možda kao treće od tri planirana pojačanja u veznom redu...

 

Lik je bio najimpresivniji veznjak na SP, IMHO.

 

Možda je oprezan sa odlaskom u PL, da se ne opeče kao brat mu Nordin.

  • +1 2
Link to comment

Čestitke navijačima West Hama! :) David Goliath Moyes je pokazao kako se osvajaju trofeji.

 

Moyes je tako postao peti među menadžerima Evertona u 21.vijeku koji je u karijeri osvajao evropski trofej, kao igrač (Lampard, Koeman), kao trener (Benitez, Moyes) ili oboje (Ancelotti).

  • Hvala 1
Link to comment

Bas onako emotivna proslava. Usrace se WH od para za Rajsa. Ako ga uopste prodaju. Sad je Mojes osvojio jednako titula u Evropi kao Jedinstvo od Fergusona na ovamo. Nista od nogobuljiranja.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...