Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, ArleKino said:

Leicester će ganjati golmana jer Schmeichel ode u Nicu.

Vec su valjda nasli nekog, ali ne mogu da ga dovedu dok Smajhel ne ide. A Kasper ne moze da ide dok ovi ne dovedu zamenu :D

  • Haha 1
Link to comment

Leno izgleda u Fulamu za 8milki. MekNil iz Barnlija u Evertonu, kao i Vinagre.

WH ne odustaje od Kostića, pominje se cifra od 16mil funti.

Link to comment

Govnar se izvukao zbog kasne izmjene zakona po kojem bi britanska policija mogla da istražuje zločin počinjen van UK. Arsenal će kao i svaka druga usrana korporacija gledati da prođe sa što manje posljedica. 

 

Što je najgore, ova cura izgleda nije jedina.

Link to comment

Izgleda završavamo Šeška iz RB, Ronaldo je prežaljen, a i od Antonija izgleda ništa. 
Klub se svojski trudi da nam ubije i poslednju nadu, onu koja se oslanja samo na iracionalno. 
 


 

Smajli sa violinom stop :thumbdown:

Link to comment

Gdje si to pokupio za Seska, ja ne nalazim nesto ozbiljno?! U svakom slucaju bio bi dobar, prije svega jer moze na klupu, a Marsijal bi morao da radi za trojicu ako zeli biti prvi izbor. Ronaldo.. nemam rijeci koliko sere po klubu, a jos mi gore sto ga klub trpi. Nece na pripreme, nece LE, hoce ponistavanje ugovora.. a ovi ga mole da ostane :vesala2: Mars bre.

Link to comment
25 minutes ago, kipo said:

Gdje si to pokupio za Seska, ja ne nalazim nesto ozbiljno?! U svakom slucaju bio bi dobar, prije svega jer moze na klupu, a Marsijal bi morao da radi za trojicu ako zeli biti prvi izbor. Ronaldo.. nemam rijeci koliko sere po klubu, a jos mi gore sto ga klub trpi. Nece na pripreme, nece LE, hoce ponistavanje ugovora.. a ovi ga mole da ostane :vesala2: Mars bre.


On je na izvoru informacija 

 

 

  • +1 1
Link to comment

To ima vrednost znaš koju, "sreo agenta". I ko je taj Šeško uopšte? 

 

edit: 24 meča i čak 5 golova u moćnoj Austrijskoj Bundes ligi prošle godine, pakuj!

Edited by ducca
Link to comment
1 minute ago, ducca said:

To ima vrednost znaš koju, "sreo agenta". I ko je taj Šeško uopšte? 


Novinar je ozbiljan izvor, prvi red na presicama UTD, baci pogleda na akaunt, odmeren, umeren, bez senzacionalizma. Nije skupljač klikova. 
 

Šeško je produkt RB škole, novi Haland, bla bla bla. Verovatno bi ga kupili zato što su otkupne klauzule male, često ispod 20mil. Svakako nije rešenje za prvog špica, ali je daleko bolji od onoga što trenutno nudi U23 i akademija. 
 

Jbg nekad si Haland nekad Minamimo. 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...