Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Da, nisam se nešto udubljavao ali definitivno je u pitanju “dogovor” na koji je FDJ pristao 2020. pa onda i 2021. Ali, ako bi prelaskom u Utd dobio platu koju treba da primi do kraja svog ugovora koji ističe 2026. u Barceloni, to bi na kraju došlo na tu cifru koju svakako treba da dobije, ne bi bio zakinut. Dakle od Utd dobije veću platu nego što bi dobio u normalnim uslovima toliko da se kompenzuje tih 17m, a za taj iznos Utd i Barca dogovore manji iznos transfera i tehnički Barca mu je onda isplatila taj dug. Naravno ciganisanje se ne može izbeći pa bi bilo kakav kompromis oko te cifre izmedju klubova bio rešenje. Onda se vraćamo na početak priče da Frenki hoće da ostane tu gde jeste, po cenu da igra CB ponekad.

https://www.sportbible.com/utddistrict/man-utd-transfers-barcelona-owe-frenkie-de-jong-17-million-20220706

Link to comment

@ducca

 

Imaš par stranica u nazad, sve smo lepo apsolvirali™ oko duga. Frenki će pre da igra golf u sunčanoj Barseloni i čeka svojih 100milki za 4 godine, nego da bude deo kluba koji ne zna gde bije zadnjih 10 godina.

Jedino mu nisu javili da Barsa srlja u još goru situaciju zvanu prodaja gaća sa guzice.

 

Inače sve se slažem za sud, advokatski tim i naplaćivanje svakog oero centa od odvratnih Katalonaca koji su od onakvog kluba došli do 1,2milijarde duga.

Ali cela jebena ujdurma oko njega mi se toliko zgadila da bi Rajs i Belingem za 100+milona bili melem na ranu.

  • +1 1
Link to comment

Taman sam ukacio ko igra u Forestu, sad promenise ceo tim maltene:

- Altas: Jesse Lingard (libre, Man United), Lewis O'Brien y Harry Toffolo (Huddersfield Town), Brandon Aguilera (Alajuelense), Wayne Hennessey (Burnley), Neco Williams (Liverpool), Omar Richards (Bayern), Moussa Niakhaté (Mainz 05), Giulian Biancone (Troyes), Dean Henderson (cedido, Man United), Taiwo Awoniyi (Unión Berlín)

- Bajas: Brandon Aguilera (cedido, Guanacasteca), Jonathan Panzo (cedido, Coventry City), Brice Samba (Lens), Ethan Horvath (cedido, Luton), Tobias Figueiredo (libre, Hull City), Richardson (Aberdeen), Mohamed Dräger (cedido, Lucerna), Spence (fin de cesión, Middlesbrough), Keinan Davis (fin de cesión, Aston Villa), Zinckernagel (fin de cesión, Watford), Jenkinson (libre), Gaëtan Bong (libre), Lewis Grabban (libre)

- Vuelven de cesión: Ioannou (Como), Nuno da Costa (Caen), Jenkinson (Melbourne City)

- Interesan: Iván Alejo (Cádiz), Gibbs-White (Wolverhampton), Artem Dovbik (Dnipro), Summerville (Leeds), Gustavo Scarpa (Palmeiras), Tyrhys Dolan (Blackburn), Joe Rodon (Tottenham), Keinan Davis (Aston Villa), Levi Colwill (Chelsea)

 

Iznenadilo me sto nije kupljen Zinkernagel, meni delovao dosta dobro i sto Grabban nije ostao, zlu ne trebalo. Osim ove dvojice iz Junajteda, ostale nikad video, valjda znaju zasto su dovedeni.

Link to comment


Mbabu iz Volfsburga (pre toga YB) potpisao za Fulam. 
 

Notingem vija Viliam Karvalja iz Betisa, nekada najperspektivnijeg DM Evrope. 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...