Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

30 minutes ago, ArleKino said:

Rice neće iz Londona, a nama je prva meta. Xhaku smo već počeli da preseljavamo u Leverkusen da mu otvorimo prostor u prvih 11, a postoji priča da će i Partey biti prodan pa da se kupi i Caicedo iz Brightona.

Oba su suvo zlato. Kontam da Junajted nece ici do kraja za Rajsa zbog Kazemira, ni jedan ni drugi nisu za klupu.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

A Mbappe i Vinicius ništa? Sirotilja neengleska.

 

 

 

Mislim da se otprilike nazire ko nas je kupio...   :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:


Pozdrav!

 

image.jpeg.467c20a21fb065a1c9dc924b24593f5c.jpeg

 

 

Nula Amerikanaca kupljenih do sada :fantom: Pulišić se pominjao više puta, ali...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nula Amerikanaca kupljenih do sada :fantom: Pulišić se pominjao više puta, ali...


Ko kupuje Amerikance?! 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Ko kupuje Amerikance?! 

 

Pa ne znam da li si čuo, ali John Henry je od te sorte. (Baš kao i Todd Boehly.) Ja sam godinama očekivao taj pokušaj iskoraka na američko tržište, ali ništa.

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa ne znam da li si čuo, ali John Henry je od te sorte. (Baš kao i Todd Boehly.) Ja sam godinama očekivao taj pokušaj iskoraka na američko tržište, ali ništa.


Na vest da “kupujemo” 3 čistokrvna sina majke Engleske ti pominješ kupovinu Amerikanaca?! Malo sam umoran od šljake, nešto mi promiče…

 

Ja sam okačio Henrija u kontekstu “sirotinja neengleska se ruga sirotinji neengleskoj”
 

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Na vest da “kupujemo” 3 čistokrvna sina majke Engleske ti pominješ kupovinu Amerikanaca?! Malo sam umoran od šljake, nešto mi promiče…

 

Ja sam okačio Henrija u kontekstu “sirotinja neengleska se ruga sirotinji neengleskoj”

 

"Sirotinja neengleska" je bilo usmereno na Mbappea i Viniciusa koji više nisu dovoljno dobri za ovaj novi pristup Neo-Uniteda.

 

Kako kaže Jeremija gore, tri engleske mete sugerišu da će kupac ipak biti onaj Ratcliffe, Heatcliffe, ili kako se već zove. Britanac, je li.

 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

"Sirotinja neengleska" je bilo usmereno na Mbappea i Viniciusa koji više nisu dovoljno dobri za ovaj novi pristup Neo-Uniteda.

 

Kako kaže Jeremija gore, tri engleske mete sugerišu da će kupac ipak biti onaj Ratcliffe, Heatcliffe, ili kako se već zove. Britanac, je li.

 


Kao da će Kejna, Maunta i Rajsa “platiti” jeftinije?! 
 

Ratklif je plićeg džepa plus se pominje da ne bi “u cugu” izmirio dug, za razliku od Arapa koji najavljuju i farbanje klupa u parkovima diljem grada…

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Kao da će Kejna, Maunta i Rajsa “platiti” jeftinije?! 

 

Ne, naprotiv, ali ne mora čak ni da ih sve kupi - važno je odaslati patriotske signale, pa posle ko god došo dobrodošo.

 

1 hour ago, John Coltrane said:

Ratklif je plićeg džepa plus se pominje da ne bi “u cugu” izmirio dug, za razliku od Arapa koji najavljuju i farbanje klupa u parkovima diljem grada…

 

Pa eto vidiš, možda ne može glatko da im kontrira kad su pare u pitanju, ali može da podseti javnost da za razliku od njih ima britanski pasoš.

 

Link to comment
46 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Neki likovi na WH tviteru tvrde da smo mi rezervna opcija ovom Arapinu ako ne uspe da kupi MUTD.

 

To bi vam bilo super, ne šalim se kad kažem da bi klub procvetao.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...