Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Kakva šteta što Craig Moore i Ian Rush nikad nisu igrali sa Mountom.

 

Elem, pročitah danas da je Van Nistelrooy završio svoj posao u PSV-u. Još jedan Fergusonov učenik koji je fejlovao kao trener. Ne mogu da se sjetim ijednog uspješnog primjera trenerske karijere.

 

Možda se stvari promijene sa čovjekom koji mu je spasio karijeru, a ima veliku šansu da uvede Coventry nazad u Premiership.

Link to comment

Glede Hjuza, preuzeo je moj omiljeni league 2 tim dok je u njemu još igrao brzi Nahki Wells koji je posle i u PL završio. U pitanju je Bredford City. Na žalost ispao je u playoffu ove godine.. za malo.

 

Interesantna trivija ko voli. :)

Edited by Azdaja
Nepismen sam
Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Kakva šteta što Craig Moore i Ian Rush nikad nisu igrali sa Mountom.

 

Elem, pročitah danas da je Van Nistelrooy završio svoj posao u PSV-u. Još jedan Fergusonov učenik koji je fejlovao kao trener. Ne mogu da se sjetim ijednog uspješnog primjera trenerske karijere.

 

Možda se stvari promijene sa čovjekom koji mu je spasio karijeru, a ima veliku šansu da uvede Coventry nazad u Premiership.

 

Polako, polako sa fejlovanjem.

 

Osvojio je Kup Holandije i Super Kup u okršaju sa Ajaxom. Usput je na dobrom putu da završi ispred Ajaxa i u ligi i ode u LŠ, dok će Amsterdamersi verovatno u Ligu UEFA.

U pomenuto LE je tukao super popularni Arsenal 2:0 u grupi, a kasnije ispao od samog Kupa UEFA Sevilje.

Ja nalazim diljem neta da je sam otišao zbog "manjka podrške" - čitaj prodaje Gakpa i Maduekea u januaru. Posle SP, tj. ceo januar, su se baš raspali, a dotle su bili na -3 od Fejnorda.

Zadnjih 15 mečeva bez poraza, uz jedan jedni poraz na Filips Areni od AZ u svim takmičenjima.

A prvak je Fejnord koji ima samo 1 poraz u dosadašnjih 33 ligaška kola i to od, pogadjaš, PSV 4:3 u Ajndhovenu.

 

Ne znam koliko si čitao/čuo/gledao šta je Kerik napravio po dolasku u Midlzbro ove sezone?

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Koji ce nam Mount.

 

 

To se i ja pitam, totalni idioti vode ovaj klub, što pre bude prodat to bolje.

 

 

 

Inače, i BBC je potvrdio za Mounta...

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

Stiv Brus i Mark Hjuz?

 

Ok, nisu Murinjo, ali su bolji od ovih Nevila i Skols-Gigsova

 

To su sve forty-pointers at best.

 

Elem, kakav gol Encisa. :pera:

Link to comment

Največi problem (sem što nam ić ne treba) je što i ne bi baš bio "za rižu", Čelzi vidi da ima interesenata, pa traži 70 miliona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Maunt za neku manju cifru kao backup i Brunu i Eriksenu sasvim ok. Ali 70mil je bolset. Možda uprava ima

hard on na igrače sklone povredama. 
 

Link to comment
15 hours ago, John Coltrane said:

 

Polako, polako sa fejlovanjem.

 

Osvojio je Kup Holandije i Super Kup u okršaju sa Ajaxom. Usput je na dobrom putu da završi ispred Ajaxa i u ligi i ode u LŠ, dok će Amsterdamersi verovatno u Ligu UEFA.

U pomenuto LE je tukao super popularni Arsenal 2:0 u grupi, a kasnije ispao od samog Kupa UEFA Sevilje.

Ja nalazim diljem neta da je sam otišao zbog "manjka podrške" - čitaj prodaje Gakpa i Maduekea u januaru. Posle SP, tj. ceo januar, su se baš raspali, a dotle su bili na -3 od Fejnorda.

Zadnjih 15 mečeva bez poraza, uz jedan jedni poraz na Filips Areni od AZ u svim takmičenjima.

A prvak je Fejnord koji ima samo 1 poraz u dosadašnjih 33 ligaška kola i to od, pogadjaš, PSV 4:3 u Ajndhovenu.

 

Ne znam koliko si čitao/čuo/gledao šta je Kerik napravio po dolasku u Midlzbro ove sezone?

 

Ma OK-ish je Carrick, mada je meni impresivniji bio onaj Rooneyev Sizifov posao u Derbyju. Pitanje je hoće li ijedan od navedenih biti trener za veliki klub sa velikim ambicijama. Cruyff je proizvodio takve velike trenere.

 

I Wengerovi puleni su, sem Artete, uglavnom bolji za mikrofonom nego kao treneri. Henry flopnuo u Monacu, Ljungberg imao meh cameo u Arsenalu, Vieira zapeo na nekom levelu igrice, Campbell igra i na rasnu kartu kad se žali za nedostatak posla.

 

Ruud je dobio šaren tim Arsenala i usprkos boljem H2H morao sa pozicije broj 2 u nokaut-fazu. Nizozemski treneri su ispali iz mode unazad 10-ak godina, zato se i repka vraćala Van Gaalu. Možda taj neki novi talas sa Giom, Ruudom, Slotom, mogao bi se tu ubaciti i Ten Hag...popravi krvnu sliku nizozemskog fudbala.

 

Kad si spomenuo rasplet u Eredivisie, nama odgovara da Ajax ne ode u CL jer ćemo biti 2.šešir™. Ako Ajax bude drugi, idemo u 3.šešir. Tako nekako, koeficijente inače ne pratim jer, ako ćemo biti neki faktor u CL, ostali moraju da se boje nas, a ne mi njih.

 

10 hours ago, kipo said:

Pa mogao bi Mount jer Brunu treba bekap, a uzgred je najbolji prijatelj jednom Rajsu. Ovaj za dobre pare, a Mount za rizuTM

 

Rice neće iz Londona, a nama je prva meta. Xhaku smo već počeli da preseljavamo u Leverkusen da mu otvorimo prostor u prvih 11, a postoji priča da će i Partey biti prodan pa da se kupi i Caicedo iz Brightona.

Link to comment
36 minutes ago, John Coltrane said:

Maunt za neku manju cifru kao backup i Brunu i Eriksenu sasvim ok. Ali 70mil je bolset. Možda uprava ima

hard on na igrače sklone povredama. 
 

 

Da, za ovu svrhu bi bio sasvim OK, da je besplatan (što bi bio sledeće godine), i da smo torpedirali VDB-a iz kluba. Za 70 miliona je suludo i pričati, a nije da oni koji vode klub nisu dovoljno glupi...

Link to comment

E, što se tiče, Rice-a, imamo nešto od Mokbel-a, koji je prilično pouzdan kad je United u pitanju...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...