Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Tražili su da ga suspenduju na 10 mečeva, dobio je 8. I meni je to previše, ali je još i dobro prošao. Odigrace barem još jednu utakmicu pre kraja sezone.

Link to comment
7 minutes ago, ArleKino said:

Klopp odmara Salaha, Gakpa, TAA i Robertsona za nedjelju, Gomez, Grk, Darwin i Firmino u prvih 11.

 

Bitno je da će Henderson i Fabinho da nastave da dominiraju sredinom terena pošto su City razvalili :isuse:

 

Kad vidim koji midfield Chelsea izvodi protiv ovih mučenika, tuga me hvata - Kante, Kovačić, Enzo. Poješće ih, jbt.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Gary Neville kapira koliko Firmino znači za igru Liverpula, šteta što Flop ne kapira.

 

Ako dobijete večeras, dolazite nam na samo -27 i utakmicu manje, a u nedjelju vam još i dolazimo tako da...

  • Haha 1
Link to comment

Prvi 25 minuta, LFC nije uneo loptu u protivnički šesnaesterac, nije šutnuo ni u okvir ni van okvira gola. 

 

CFC jedan poništen gol i još dve-tri dobre šanse.

 

Gomez, Tsimikas, i naravno Darwin ne znaju gde udaraju, ostalo još pomozi bože.

Link to comment

Sabismo ih poslednjih pet minuta, pravi onaj trećeligaški pristup, čekaš da se domaćin izduva i moliš boga da ti ne utrpaju gol, a onda probaš da ih uhvatiš u krivini i... zamalo.

Link to comment

Evo, platio sam mrski ARena Cloud, tako da od sad pratim redovnije PL...

 

Sad će Liverpool da krene...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na put ka 12. mestu..  :(

Link to comment

E jebemu, nikad niko ne gubi tri derbija zaredom. Sad će se na nama iskihati, svakako sudi Paul Tierney s kojim imamo 0-0-5 od početka prošle sezone.

 

Edit: dobro, možda ipak žurim.

Edited by ArleKino
Link to comment

Portugalski Jack Grealish zida li zida crveni karton za protivnika, ali mnogo je vremena potrošio.

 

Smeši nam se Murinjo-Benitez rezultat.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kriminalni su Henderson i Fabinho, majke mi. Podjednako kuliraju odbranu i napad, a u sredini znaju samo faul da naprave i onda da kenjaju sudiji.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...