Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, ArleKino said:

Spominje se da Klopp cilja Conora Gallaghera za vezni red idućeg ljeta. Od nečeg se mora početi. U Palaceu je bio odličan.

 

Šta znam, prethodni revival je počeo od Marka Grujića.

 

Gallagher bi bio solidna zamena na poziciji AOC.

Link to comment
6 hours ago, ArleKino said:

 

Mislio sam šta je Potter kriv. :) 


I ja isto, nisi me razumeo. 
Vidiš da je neko odan klubu do te mere da “napada” trenera, “braneći” bizaran finiš akcije u kojo je igrač sam pred golom. 

Link to comment

Kakva zabava na Goodisonu. :D 

 

Prvo Doucoure bezmozgirano dobije crveni karton. Onda Keane napravi penal koji Kane zabije. Onda Spursi sa 11 igrača grčevito brane 1-0 sve dok Moura nije novim bezmozgiranim crvendaćem izjednačio snage na terenu. Onda Keane zabije golčinu za 1-1 u 90.minuti.

 

Evertonu se DCL ne može dovoljno brzo vratiti, Spursi su grozomor.

  • +1 1
Link to comment

Ma samo Nagelsman dolazi u obzir.

Dosta više starting eleven bez špica, kukurelje, fofane, maduekea i ostalih "nemam šta da radim, aj da igram za Čelsi"

Zaboravljamo ovu sezonu, još jače ako Arsenal osvoji, i idemo dalje.

Edited by Godfrey
  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, ArleKino said:

Darwinu Mitroviću 8 utakmica kazne.

 

brutalno. engleski fa planira da se zali na odluku, koliko vidim, verovatno hoce da ga kazne na 5 godina zabrane sto je cimnuo za ruku onog debila.

 

suarez je inace dobio 4 tekme suspenzije za vredjanje evre na rasistickoj osnovi, a john terry nista za isto to prema ferdinandu.

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Sundance Kid said:

brutalno. engleski fa planira da se zali na odluku, koliko vidim, verovatno hoce da ga kazne na 5 godina zabrane sto je cimnuo za ruku onog debila.

 

suarez je inace dobio 4 tekme suspenzije za vredjanje evre na rasistickoj osnovi, a john terry nista za isto to prema ferdinandu.

 

Englezi imaju duple kriterije za Engleze i druge, za male i velike klubove, za Engleze-bijelce i Engleze sa pigmentom. Joe Hart je head-buttovao Michaela Olivera prije nekih 8-9 godina. Di Maria protiv nas dobio direktan crveni za povlačenje za rukav istog sudije. Sterling dobio žuti za hvatanje Webba za sisu.

 

Da se razumijemo, tu bi meni uvijek bio crveni karton. Ne diraj sudiju, ne pljuj sudiju, ne psuj sudiju.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Darwinu Mitroviću 8 utakmica kazne.

 

Na neki način je ok da se pošalje poruka da je fizički kontakt sa sudijom jednostavno neprihvatljiv. Sa druge strane budući da je Bruno ostvario identičan kontakt sa pomoćnim sudijom par dana ranije, ostaje nejasno zašto on nije retroaktivno kažnjen. Opet će preovladati priča 'šiljite kure na slabije/Srbe'

Link to comment
18 minutes ago, ArleKino said:

 

Englezi imaju duple kriterije za Engleze i druge, za male i velike klubove, za Engleze-bijelce i Engleze sa pigmentom. Joe Hart je head-buttovao Michaela Olivera prije nekih 8-9 godina. Di Maria protiv nas dobio direktan crveni za povlačenje za rukav istog sudije. Sterling dobio žuti za hvatanje Webba za sisu.

 

Da se razumijemo, tu bi meni uvijek bio crveni karton. Ne diraj sudiju, ne pljuj sudiju, ne psuj sudiju.

Igrac moze da se pljune izgleda, Podence je muski popljuvao Johnsona i nista, ni zuti. Ni nakon VAR-a.

Link to comment

Ok, ovo je bilo ćuškanje s leđa, u maniru 'skloni mi se s puta'. Potpuno neprihvatljivo. Da ironija bude veća, glavne sudije su obično mnogo strože i netolerantnije kada se igrač loše ophodi prema pomoćnicima nego prema njima samima. Sigurno za par tekmi hlađenja. Mitru je dodato par tekmi zbog "abusive threatening language"

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...