Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

15 minutes ago, John Coltrane said:

A šta Nagelsmana preporučuje za Čelsi? Osim činjenice da Čelsi ume da se upuca u nogu…

 

Rekao bih da je Nagelsman skuplji. Vec je kod prelaska u Bajern oborio rekord za manager transfere a sad kad je na free sta zna Boehly, dovoljno je ovo da mu se pokaze. Dovoljno je pokazao da ima para i da ne mari prvenstveno za kvalitet vec za rasipanje.

 

Sta bih ti rekao. Kod menadzera lista rekordnih transfera za sada ide ovako: Nagelsman, Poter, Vilas Boez, Rodzers :lolol:

Edited by Zlurad
Link to comment
23 minutes ago, Zlurad said:

 

Rekao bih da je Nagelsman skuplji. Vec je kod prelaska u Bajern oborio rekord za manager transfere a sad kad je na free sta zna Boehly, dovoljno je ovo da mu se pokaze. Dovoljno je pokazao da ima para i da ne mari prvenstveno za kvalitet vec za rasipanje.

 

Sta bih ti rekao. Kod menadzera lista rekordnih transfera za sada ide ovako: Nagelsman, Poter, Vilas Boez, Rodzers :lolol:


Možda mu neko pokaže i Kontea i objasni kako je uzeo titulu. 
 

Naglesman je uspeo da ne bude prvi u OneClub ligi. 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Možda mu neko pokaže i Kontea i objasni kako je uzeo titulu. 
 

Naglesman je uspeo da ne bude prvi u OneClub ligi. 

 

Nije da nisi u pravu. Skroz sam zaboravio na Kontea. Ko je sve popio otkaz ovih dana, anbelivbl. Dobro, uspeo je da postane najmladji trener u istoriji Bundeslige i da kao takav igra kvalifikacije za Ligu Sampiona kao najmladji trener u istoriji (LS) takmicenja. Iskopace Boehly nekog najskupljeg trenera ikada. Ko je slobodan: Konte, Zidan (ijao!), Pochetino, Gerard, Enrike, Rafa, Lampard, Hasenhutl, Viera, Jessie M, Bielsa, Villas Boez, Big Sam, Sevcenko (big karma za marketing lol), Gatuzo...

Link to comment

Žao mi je Pottera. I dalje se nadam da će on od Southgatea preuzeti Englesku i osvojiti neki od narednih turnira. Gledam juče Mudrykove promašaje, ne znam šta je on ondje kriv.

 

Dobra vijest za Leicester je da je prošli klub koji je Rodgersa otpustio zbog loših rezultata solidno prošao sa narednim trenerom. Možda da uzmu upravo Pottera.

 

Rodgers je, rekao bih, kao i Vieira prije njega, žrtva dosta nezgodnog rasporeda i nedovoljnog praćenja progresa tima od strane vlasnika. Doveo je Leicester u orbitu evropskih pozicija i osvojio FA Kup sa tankim timom koji je iz godine u godinu ostajao bez važne karike koja nije bila adekvatno zamijenjena. Po pitanju Leicestera je vjerovatno preskočio ajkulu™, pitanje je samo je li 29.kolo pravo vrijeme za razlaz.

 

Spominje se da Klopp cilja Conora Gallaghera za vezni red idućeg ljeta. Od nečeg se mora početi. U Palaceu je bio odličan.

Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

Žao mi je Pottera. I dalje se nadam da će on od Southgatea preuzeti Englesku i osvojiti neki od narednih turnira. Gledam juče Mudrykove promašaje, ne znam šta je on ondje kriv.

 

Dobra vijest za Leicester je da je prošli klub koji je Rodgersa otpustio zbog loših rezultata solidno prošao sa narednim trenerom. Možda da uzmu upravo Pottera.

 

Rodgers je, rekao bih, kao i Vieira prije njega, žrtva dosta nezgodnog rasporeda i nedovoljnog praćenja progresa tima od strane vlasnika. Doveo je Leicester u orbitu evropskih pozicija i osvojio FA Kup sa tankim timom koji je iz godine u godinu ostajao bez važne karike koja nije bila adekvatno zamijenjena. Po pitanju Leicestera je vjerovatno preskočio ajkulu™, pitanje je samo je li 29.kolo pravo vrijeme za razlaz.

 

Spominje se da Klopp cilja Conora Gallaghera za vezni red idućeg ljeta. Od nečeg se mora početi. U Palaceu je bio odličan.


Kaže Džimi da je Mudryk krilo, nije navikao sa ide ovako direktno na golmana :whistle:

 

 

Link to comment

Ja sam bas imao strpljenja za Potera ali covek za 6 meseci bas nista nije uradio u Celziju plus nicim nije ostavio utisak da bi mogao nesto da uradi u narednom petiodu.

Za mene najlosije od svega je sto nema autoritet kod igraca... i meni je simpatican lik ali nazalost za sada nije za klub kao sto je Celzi... puno srece na narednom poslu, za mene odlicna odluka Boehlyja, nadam se da imaju dogovorenog narednog Managera i da je to Poketino

Edited by mozzer
Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:


Kaže Džimi da je Mudryk krilo, nije navikao sa ide ovako direktno na golmana :whistle:

 

 

Mislio sam šta je Potter kriv. :) 

 

 

 

Ima sad slobodnih trenera:

 

Pochettino

Nagelsmann

Potter

Rodgers

Vieira

Conte

 

 

Kapiram da bi Rodgers dobro došao, recimo, West Hamu kad uruče otkaz Moyesu u ljeto.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...