Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Inače i Bryan Gil je toliko nezadovoljan situacijom u Totenhemu da je insistirao da ide pa su ga poslali na pozajmicu u Sevilju.

 

Biće zabavno da vidimo da li možemo da budemo gori od Liverpula na kraju.

 

 

Link to comment

Prvo Mendi, sad i on. Doduse, nisam ni poslusao onaj snimak pa ne mogu reci da jeste il nije kriv, ali ako je zaglavio zatvor cijelo ovo vrijeme, pretpostavicu da jeste kriv. Mendi takodje, jedan slucaj bi se mogao podvesti pod klimav ali 6 brate ne.

Edited by kipo
Link to comment

On je zaglavio u pritvor tek kad je probao da kontaktira tu devojku (da ne kažem svoju devojku) jer je prekršio odredbe na osnovu kojih se branio sa slobode (tj boravio na slobodi dok traje istraga).  

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

ako je zaglavio zatvor cijelo ovo vrijeme, pretpostavicu da jeste kriv. Mendi takodje, jedan slucaj bi se mogao podvesti pod klimav ali 6 brate ne.

 

:isuse:

 

Zašto bi pretpostavljao bilo šta, ako te već mrzi da potražiš detalje kojih je pun internet? Niko te ne intervjuiše na ulici pa da moraš da imaš mišljenje tako neobavešten.

 

Za Grinvuda, devojka se predomislila, odlučila da je rough play sa snimka bio na dobrovoljnoj bazi. Cinici bi rekli para vrti gde burgija neće.

 

Za Mendija, ceo slučaj je cirkus. On i neki njegov fixer su privodili devojke iz mančesterskih klubova u bunga-bunga aranžmanima, plaćali ih u vidu poklona. Neke su mislile da su zaradile više nego što su dobile pa presavile tabak i podnele tužbu za silovanje, a odbrana oborila njihove argumente prilično ubedljivo. Za jednu su na sudu prikazali snimak seksa u kom je navodno bilo jasno da žena vrlo voljno učestvuje, za drugu prepisku sa društvenih mreža u kojoj psuju majku fixeru zbog tretmana/isplate i dogovaraju se da mu nameste rape charge, za treću su dokazali da je posle navodnog silovanja još dvocifren broj puta dolazila kod Mendija po istom radnom zadatku, itd, itd. 

 

 

  • +1 4
Link to comment
27 minutes ago, Weenie Pooh said:

Zašto bi pretpostavljao bilo šta, ako te već mrzi da potražiš detalje kojih je pun internet?

Vidio sam onu sliku gdje joj se krv sliva, a ne mogu gledati takve gadosti pa sam si projektovao njegovu odgovornost. Sad ne znam sta da mislim.

Link to comment
38 minutes ago, kipo said:

Vidio sam onu sliku gdje joj se krv sliva, a ne mogu gledati takve gadosti pa sam si projektovao njegovu odgovornost. Sad ne znam sta da mislim.


Misli na Sabicera, ostavimo Grinvuda po strani. 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...