Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, ArleKino said:

Cancelo u Bayernu. :huh:

Sta se tu desilo ? Od standardnih 90min, adistencije, golovi i klinshitovi, doslo dobklupe i prodaje. Da ne bezi od nekog zakona ? 

Link to comment

Koliko sam čitao po netu, nigde se ne pominje zakon (a od zakona se ne bezi bas u Nemacku) vec da se zakacio sa Pepom iz ko zna kog razloga. Ne verujem ni da ce u Minhenu da ostane jer je pozajmica sa potencijalnom kupovinom od 70 miliona evra.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Од оног Салаховог гола је кренуло низбрдо по њега. Добио је после и онај директан црвени против Фулама и ту је већ негде изгубио Пепарино поверење рекло би се. После је и у Португалу на светском изгубио место у 11 и на крају је и у Ситију догурао до резерве. Пеп је вазда дрвио о томе да ко је незадовољан може да иде тако да се то уклапа у овај потез.

  • +1 1
Link to comment

 

16 minutes ago, johan nagel said:

Пеп је вазда дрвио о томе да ко је незадовољан може да иде тако да се то уклапа у овај потез.

 

od mene uvek ima plus +1 za tu filozofiju, samo mi se čini da je sve više nezadovoljnih...pep naravno u sitiju ima beskonačno mnogo kredita, kao što i treba da ima, ali nisam ekstremno zadovoljan u kom je pravcu otišlo sve ovo od dovođenja haalanda. arteta imho igra najbolju pepovštinu za gledanje, a mi smo od te igre prilično odustali otkad je otišao sane. a haaland nas je sad samo još više udaljio od tih nekih ideala.

 

da sam se ja pitao prioritet bi bilo dovođenje brzih probojnih krila, što sam otprilike i spominjao godinama. naravno da će pep ovo opraviti i opet izdominirati sledeće godine ako ne već ove, ali za moje pare arsenal igra bolji fudbal ovih dana.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

 

1 hour ago, Lezilebovich said:

Sta se tu desilo ? Od standardnih 90min, adistencije, golovi i klinshitovi, doslo dobklupe i prodaje. Da ne bezi od nekog zakona ? 

 

Ima tu neki Jaap Stam-vibe, ono, brate, šta'š na treningu, Moća te registrov'o za Bayern još jutros. Pepova logika je da je on glavni svugdje i to je OK.

 

Ima još jedna priča: Spursi su ispušili za Pedra Porra nakon što je Sporting u posljednjem momentu tražio neku izmjenu dogovora. Porro ima buy-back klauzulu sa Cityjem (koji je ostao bez, čini mi se, 11 milki zbog propasti transfera) i mogao bi na kraju tamo. Malo to nema smisla jer je on desni bek, ali to je po vokaciji i Cancelo pa ništa.

 

City je sa Haalandom dobio što i Barca sa Zlajom - fiksiranu devetku koja u Pepballu izgleda kao Guliver u napadu Patuljaka. Trpaće Haaland k'o lud, ali i dalje jest malčice square peg in a round hole - Alvarez bi tu bio prirodna opcija. 

 

Tu sad dolazimo do paradoksa - Pep je doveo Haalanda jer mu je bio pun kurac toga da vodi utakmicu za 5-0 i ona završi 4-3 kao protiv Reala prošle sezone ili da napravi dovoljno šansi da revanš ne dođe blizu produžetaka, a na kraju ispadne jer suparnik ima Benzemu, a on hrpu posjednika koji trče, zuje i ulaze u šanse bez ijednog konstantnog penetratora koji će u odsudnom momentu zabiti gol. Kao rezultat, možda dobije Ligu šampiona (mada, Mbappe...) no zato možda izgubi ligu od nekog ko koristi njegovo provjereno uspješno i odbačeno oružje. I kadar.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, ArleKino said:

@Lancia iz svog desnog (Atletico) u lijevi (Forest) džep, Felipe prelazi.

 

Atletico kao zamjenu juri Soyüncüa iz Leicestera.

Zar ne ide Felipe u Bayer Leverkuzen?¿ Sta ce jadan Forest sa tolikim igracima, ako ne daj boze ispadne?

Link to comment
18 minutes ago, Lancia said:

Zar ne ide Felipe u Bayer Leverkuzen?¿ Sta ce jadan Forest sa tolikim igracima, ako ne daj boze ispadne?

 

Ne ide, šuma je zdravija od apoteke.

 

Ako ispadne, prodaće ih sve u Chelsea, naravno.

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, ArleKino said:

@Lancia iz svog desnog (Atletico) u lijevi (Forest) džep, Felipe prelazi.

 

Atletico kao zamjenu juri Soyüncüa iz Leicestera.

 

za chelsea i forest izgleda ne postoji finansijski fer plej. neverovatno kako trose ljudi.

 

nottinghamu je ovo tipa 30, pojacanje.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...