Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Izgleda obećavajuće peglanje sa Brightonom u kupu od prvog minuta, trčanje i agresija i po jedan goalline clearance na obe strane.

 

Ali evo, dok ovo pišem, usporili su i jedni i drugi.

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

edit: a ruka Keite?!

 

Slučajno kačio, na pola terena.

 

Fino su završili kontru. Videćemo da li mogu da izdrže u ovom stilu, zabrnjava to što vremešni Thiago najviše pritiska a ostali uglavnom gledaju. 

 

Konate najbolji za sada.

Link to comment

Viško ceni da je Dunk the Lunk kandidat da se jednog dana stadion nazove po njemu :blink:

 

Ajd što se to u Engleskoj u principu ne radi, ali šta čini Dunka legendom kluba koja tako nešto zaslužeje? Pa eto, rođen je u Brajtonu.

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Viško ceni da je Dunk the Lunk kandidat da se jednog dana stadion nazove po njemu :blink:

 

Ajd što se to u Engleskoj u principu ne radi, ali šta čini Dunka legendom kluba koja tako nešto zaslužeje? Pa eto, rođen je u Brajtonu.

 

Rekorder po broju autogolova. Ne znam da li je uspio stići Carragherovih 7 u 300-400 utakmica manje, znam da je imao 6 oko 180-i-neke utakmice.

Link to comment
24 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Slučajno kačio, na pola terena.


Prethodilo je akciji iz koje je pao gol. Nismo jednom videli da VAR vrati malo

više u nazad.

No dobro, zabava ne izostaje kako god se završi, može X i da ostane.

Link to comment
25 minutes ago, ArleKino said:

Rekorder po broju autogolova. Ne znam da li je uspio stići Carragherovih 7 u 300-400 utakmica manje, znam da je imao 6 oko 180-i-neke utakmice.

 

Mogu away end da nazovu po njemu. Carragher i Škrtel i dalje vode, 7 je rekord za jedan klub a ukupno je neprikosnoven Richard Dunne koji je zalilao 10 komada za četiri različita kluba.

 

Velika propuštena šansa kad su Spursi nazvali novi stadion besmislenim "Tottenham Hotspur"; 1 Carra zabio četiri puta za njih, a u celoj karijeri samo tri za LFC.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

"Izuzetno korektan fudbaler je Fabinho,,," :lolol:

 

Ali ovi napadi LFC u drugom poluvremenu, gde sva tri centralna veznjaka odu na bok i nešto se kao dodaju međusobno na 10 metara dok ne izgube loptu i ostave cca 50 metara brisanog prostora iza sebe, šta to koji moj treba da predstavlja? Neka nova Lijndersova minijatura?

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...