Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Weenie Pooh said:

 

Ja čekam da vidim reakcije Ronaldoljubitelja kad on zapali, Bruno voskresne, a MUFC počne opet da igra fudbal. Da li će i dalje tvrditi da je dolazak Ronalda bio prava stvar jer golovi i prodaja dresova? Za revival prosto pripišu zasluge ETH i voze dalje?

 

 

 

samo nemoj da ih pitaš koliko je junajted ukupno dao golova u sezoni pre štetočine a koliko sa njim, izgoreće im mozak... ali, ali 3 gola lads it's spursima :fantom:

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Problem je u tome što ja ne vidim u njemu igrača koji će pretvarati remije u pobjede i poraze u remije/pobjede, ali ni golgetersku mašinu od 25 golova (mjesto u Ligi prvaka smo izgubili od tima koji ima dvije gol-mašine).

 

A koja je to gol-mašina od 25 po sezoni bila u Arsenalovom dometu?

 

Isa™ vam je verovatno najbliža aproksimacija tog occluded Mahdija koji ti se ukazuje. Nije baš svako dostojan 1 Mohameda, mir na nj' bio :fantom:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Ja cekam da vidim sta ce sa Kristinom biti, ako ode mislim da se tu otvara puno prostora da se Bruno opet razmase, mozda cak i kao lazna devetka. U tom slucaju ce brzo on iz kanala, ne sumnjam.

Pozdravio bih njegov odlazak. Doveo bi se neko iz Ajaksa po ETH ukusu + sve bi to se odradilo godinu ranije.

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

samo nemoj da ih pitaš koliko je junajted ukupno dao golova u sezoni pre štetočine a koliko sa njim, izgoreće im mozak... ali, ali 3 gola lads it's spursima :fantom:

 

Ja ne mogu da prežalim što nije završio kod 1 Pepare prošle jeseni, života mi. Bila bi prava maladda čitati tvoje pamflete na temu "ali ali 3 gola Spursima" :D 

Link to comment

Lic doveo i Tajlera Adamsa, RB škola +
Amer, po ukusu Marša.  Pokriva desnu stranu a dovoljno je pismen da igra i u centru. Uglavnom je ulazio sa klupe u Bundesu, ali došlo vreme da jorkšiski beli pazare back up za 20milki. Solidan prospekt ako mene pitate.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Aler je već napustio Ajax, Entoni je pre zamena za Grinvuda. Dakle traži dalje špica ako Ronaldo ode. 

Birace iskljucivo novi serif, vidis da je rastjerao sve i spalio njihove notese.

Link to comment
25 minutes ago, ducca said:

 

 

Već krenule špekulacije. Iz Arsenala tom profilu odgovaraju Partey i Xhaka.

 

U Spursima bi odgovarali Kane i Son.

Link to comment

Neki kazu "internationally renowned player" i takodje "due to play at the World Cup". Zbog ovog international deluje da nije niko od Engleza.

Link to comment

Čemu nagađanje? Jebeni engleski mediji sa tim svojim diskretnim senzacionalizmom...

 

(Meni je Bissouma prvi pao na pamet, iz nekog razloga.)

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Čemu nagađanje? Jebeni engleski mediji sa tim svojim diskretnim senzacionalizmom...

 

(Meni je Bissouma prvi pao na pamet, iz nekog razloga.)

 

Jest da je Bissouma u ranim dvadesetima, ne igra mu repka na SP, ali hajde... :D

 

Neki lik je jutros oko 7-8 sati pisao da Partey neće zaigrati za Arsenal ove sezone i da će se saznati zašto. Priča se pojavila satima nakon toga. Lik je navijač Ville.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...