Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Solidan signing, pravi pepovski zadnji vezni, svršavaće britanski mediji po njemu obilato. Ja se lično ne bih žalio da izbaci Rodrija iz tima, ali ko mene pita...

Link to comment

On u stvari planira u penziju skoro, a gde ćeš boljeg tima od Mančester Junajteda za otići u penziju iz. 

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, ArleKino said:

Eriksen potpisuje za Man United. Samo čovjek koji je pobijedio smrt ne preza od takvog izazova.

Jesil zadovoljan Zezusom.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Eriksen potpisuje za Man United. Samo čovjek koji je pobijedio smrt ne preza od takvog izazova.

 

Bruno se seli na klupu do septembra.

Link to comment
43 minutes ago, Milošica said:

Jesil zadovoljan Zezusom.

 

Ne znam šta bih rekao. Uvijek sam smatrao da je Pep luđak što mu ne igra Agüero week in and out kad je dostupan umjesto što over-Pepuje sa Jesusom i drugim lažnim devetkama.

 

Po profilu se uklapa u Artetin Arsenal - mlad, do 25 godina, presing na zadnju liniju, link-up play, Arteta ga je koučovao™ u Cityju, ogromno iskustvo igranja u Premiershipu... Znači, na papiru idealno pojačanje.

 

Problem je u tome što ja ne vidim u njemu igrača koji će pretvarati remije u pobjede i poraze u remije/pobjede, ali ni golgetersku mašinu od 25 golova (mjesto u Ligi prvaka smo izgubili od tima koji ima dvije gol-mašine).

  • +1 1
Link to comment

Eriksonu sigurno nije obecano mjesto u prvih 11, tako da je vjerujem zbog plate izabrao ManU ispred Brentforda a nakon svega sta su uradili za njega. Nisam odusevljen nacinom na koji se radi ali ajde da mu vidimo platu i kakav ce biti tim posle svega. Savrsen inace da podijeli minutazu s Brunom dok je ovaj u kanalu.

Link to comment

Ja sam se nadao Eriksenu u Newcastleu ali koliko shvatam, vezni red više nije prioritet.

 

Eno neki belosvetski tviter novinari objavljuju da je NUFC zapeo za Moussu Diabyja iz Bayer Leverkusena, i da su već započeli pregovore.

Link to comment
7 minutes ago, Bandito said:

Ja sam se nadao Eriksenu u Newcastleu ali koliko shvatam, vezni red više nije prioritet.

 

Eno neki belosvetski tviter novinari objavljuju da je NUFC zapeo za Moussu Diabyja iz Bayer Leverkusena, i da su već započeli pregovore.

 

U Newcastleu uspješno izbjegavaju zamku kjupiarisanja™ i dovođenja igrača za PES, po reputaciji. Mogli bi imati jednu finu stress-free sezonu na St James Parku.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Sundance Kid said:

joao palhinha potpisao za fulham. vrhunsko pojacanje za njih.

Gde je sve otislo, kad je Fulham sportski bolja opcija za Palhinha od Sevilje + sto Spanci nisu u stanju ni da isprate platu, koju su ponudili Englezi.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

U Newcastleu uspješno izbjegavaju zamku kjupiarisanja™ i dovođenja igrača za PES, po reputaciji. Mogli bi imati jednu finu stress-free sezonu na St James Parku.

 

Ako dovedemo Diabyja, Tielemansa i Armanda Broju, mislim i ja da se može kickbackovati i uživati u finoj sezoni sa završnicom na nekom 6-8. mestu na tabeli.

 

Jako čudan osećaj za nekog ko navija za Newcastle.

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Eriksonu sigurno nije obecano mjesto u prvih 11, tako da je vjerujem zbog plate izabrao ManU ispred Brentforda a nakon svega sta su uradili za njega. Nisam odusevljen nacinom na koji se radi ali ajde da mu vidimo platu i kakav ce biti tim posle svega. Savrsen inace da podijeli minutazu s Brunom dok je ovaj u kanalu.

 

Ja cekam da vidim sta ce sa Kristinom biti, ako ode mislim da se tu otvara puno prostora da se Bruno opet razmase, mozda cak i kao lazna devetka. U tom slucaju ce brzo on iz kanala, ne sumnjam.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ja cekam da vidim sta ce sa Kristinom biti, ako ode mislim da se tu otvara puno prostora da se Bruno opet razmase, mozda cak i kao lazna devetka. U tom slucaju ce brzo on iz kanala, ne sumnjam.

 

Ja čekam da vidim reakcije Ronaldoljubitelja kad on zapali, Bruno voskresne, a MUFC počne opet da igra fudbal. Da li će i dalje tvrditi da je dolazak Ronalda bio prava stvar jer golovi i prodaja dresova? Za revival prosto pripišu zasluge ETH i voze dalje?

 

 

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...