Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, Zlurad said:

 

Ja cu da budem presrecan ako bude X. Realno, s obzirom na formu Liverpula mislim da je sve osim nekog ponizenja u ovom trenutku dobar rezlutat.

 

Ja sam bio optimističniji prošle sedmice odmah nakon Spursa.

 

3-3 nije nerealan rezultat.

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Ti to hoćeš da budeš Uini umesto Uinija? :D

 

Samo sam realan. Forma nam je u kurcu, igramo sa dva penzionera na sredini i sa Milnerom kao prvom zamenom u formaciji sa 4 napadaca. Lako je da se kurcis sa tom formacijom protiv Rendzersa, Arsenal je druga prica. Cak i protiv Rendzersa, jesmo sutnuli 20 puta na gol ali smo dali golove iz prekida plus su Rendzersi komotno probijali presing i bez problema dolazili na 20 metara od gola. To sto Colak-Morelos nisu Jesus-Martineli je sasvim druga dimenzija

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Zlurad said:

 

Samo sam realan. Forma nam je u kurcu, igramo sa dva penzionera na sredini i sa Milnerom kao prvom zamenom u formaciji sa 4 napadaca. Lako je da se kurcis sa tom formacijom protiv Rendzersa, Arsenal je druga prica. Cak i protiv Rendzersa, jesmo sutnuli 20 puta na gol ali smo dali golove iz prekida plus su Rendzersi komotno probijali presing i bez problema dolazili na 20 metara od gola. To sto Colak-Morelos nisu Jesus-Martineli je sasvim druga dimenzija

 

told me so!

 

Link to comment

ako kao kriterijum koristimo gledanje fudbala onda arsenal igra dobar fudbal a liverpul igra penis, tako da je sve osim pobede razočaranje

Link to comment

Neposredna blizina, iskulirajte, retko se to svira.

 

Trebalo je da dobije žuti karton zato što besramno laže da ga je pogodila u grudi, a bilo je u šaku :D 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Neposredna blizina, iskulirajte, retko se to svira.

 

Trebalo je da dobije žuti karton zato što besramno laže da ga je pogodila u grudi, a bilo je u šaku :D 


Kao onomad Mane i Sisoko u finalu LŠ?! :whistle:
 

Aj što je bio penal nego što moramo da trpimo ovo Sakino vežbanje za prijemni za FDU. 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...