Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Ne znam da li ne valja Pereira, ali Zouma je katastrofalan. Češe jaja dok mu igrač postiže gol. A ni Fabijanski se nije proslavio. 

Link to comment

Jebo mater, opet Darwin u revolucionarnih 442 :isuse: Firmino najbolji strelac, jedini sposoban da izmulja gol iz igre u ovom sistemu, ali ne - marš na klupu, nepoželjan si. 

 

Alisson

TAA Matip VVD Tsimikas

Salah Henderson Thiago Diaz

Jota Darwin

 

Arse u Tony Pulis formaciji sa četiri štopera (jedan lažni RB desno, drugi lažni RB levo). Mada nije isključeno ni da Saka i Japanac odigraju kao wingbacks.

 

Ramsdale

White Saliba Gabriel Tomiyasu

Partey Xhaka

Saka Odegaard Martinelli

Jesus

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Just now, ArleKino said:

Liverpool sa navalnom četvorkom, Diaz-Jota-Nunez-Salah.

 

To kad bi se zajebavali - Salah i Diaz više trče unazad da pokriju rupe koje bekovi ostavljaju nego unapred.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Tomijasu na neprirodnoj poziciji, verovatno će pratiti Salaha u stopu

 

Valjda i za Japan igra na toj LCB-LB poziciji. Ne sviđa mi se to, ali eto.

Link to comment

Juče je bilo 7 godina od dolaska Klopa u Live, što ga čini drugim trenerom sa najdužim stažom na klupi(posle Pejslija) i jedinog trnera koje je tukao Arsenal u tri tekme za redom. 

Link to comment
14 minutes ago, John Coltrane said:

X u najavi. 
Arsenal je previše ishajpovan, a Klopara nije mogao da zaboravi za 2 meseca da bude najbolji trener na svetu. 

 

Ja cu da budem presrecan ako bude X. Realno, s obzirom na formu Liverpula mislim da je sve osim nekog ponizenja u ovom trenutku dobar rezlutat.

Link to comment
6 minutes ago, Zlurad said:

 

Ja cu da budem presrecan ako bude X. Realno, s obzirom na formu Liverpula mislim da je sve osim nekog ponizenja u ovom trenutku dobar rezlutat.

 

Ti to hoćeš da budeš Uini umesto Uinija? :D

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...