Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Henderson je bio 70% onog Šefilda koji je bio hit pre 2 sezone. 
 

Spoiler

3,2,1


 

Inače Fulam pametno kupio, ko je pratio malo Sporting zna kakav je Palinja.

  • +1 2
Link to comment

Fulham se nadmeće sa Lacijom za Romanjolija, više ponudili mada bi ovaj pre u svoj omiljeni klub. Pominje se i Bailly ali kapiram da će pre da ostane, greje klupu/tribine, prima masan ček i pušta priče kako je nepravedno zapostavljen, comfort zone za prosečnog Unitedovog preplaćenika.

Link to comment

Baji su uništile povrede, ne vidim u kom segmentu igre je Lindelof bolji od njega. Možda jedino ima bolji dugu loptu.

Link to comment

De Jong je sad navodno spreman prihvatiti i smanjenje plate da ostane u Barceloni.

 

Arsenal još nije potvrdio Jesusa.

 

Ja bih tu prezentaciju uradio ovako:

 

-Posljednja večera, Jesus sa svojim novim saigračima, Edu im pravi večeru na svom trademark-roštilju; dolazi konobar Benit...ovaj, Arteta do Jesusa, donosi mu račun da ga potpiše, a unutra ugovor na 5 godina ili

 

-idu trojica igrača Arsenala u opremi, Arteta ih s leđa viče: "Gabriel!" Nijedan se ne okreće. Arteta ljućim glasom: "The Brazilian one!" Opet se niko ne okreće. Arteta zakuka: "Oh, Jesus!", a Gabriel Jesus se okrene, napravi ono svoje sa telefonom i kaže: "Boss, you called me?"

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Nikad cuo, a jos je i igrao za smesan klub. Oni izgleda misle da ih matori Grabban ostavi u ligi.
Smešan klub? Union završio na 5. mestu bod manje (6 od treceg mesta) od Rb-a, sa budzetom otprilike taman toliko manjem od pomenutih plus igrali polufinale kupa. Dobar je Taiwo, mlad, brz, relativno precizan. Može da igra targeta ili da se ubacuje iza linije i da šiba golove. U Poolu nije igrao jer nije dobio radnu dozvolu. Sad je upao u reprezentaciju Nigerije plus zaradio poene preko bundeslige pa da se dokaze. 10% transfera dobijamo i mi, tako da smo sa negovim parama otplatili omladinca iz Aberdina.
Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:
5 hours ago, Lancia said:
Nikad cuo, a jos je i igrao za smesan klub. Oni izgleda misle da ih matori Grabban ostavi u ligi.

Smešan klub? Union završio na 5. mestu bod manje (6 od treceg mesta) od Rb-a, sa budzetom otprilike taman toliko manjem od pomenutih plus igrali polufinale kupa. Dobar je Taiwo, mlad, brz, relativno precizan. Može da igra targeta ili da se ubacuje iza linije i da šiba golove. U Poolu nije igrao jer nije dobio radnu dozvolu. Sad je upao u reprezentaciju Nigerije plus zaradio poene preko bundeslige pa da se dokaze. 10% transfera dobijamo i mi, tako da smo sa negovim parama otplatili omladinca iz Aberdina.

Kad ponove to peto mesto, ima da odem u cosak da se stidim, tako je i Augsburg bio jednom valjda peti, ostatak boravka u Bundes ligi je sveden u borbi za opstanak.

 

A ne poznajem uopste momka, daj boze da je zverka, kao sto pricate i imate pitjence, no frks :) 

Link to comment



Kad ponove to peto mesto, ima da odem u cosak da se stidim, tako je i Augsburg bio jednom valjda peti, ostatak boravka u Bundes ligi je sveden u borbi za opstanak.
 
A ne poznajem uopste momka, daj boze da je zverka, kao sto pricate i imate pitjence, no frks [emoji4] 


Prošle sezone su bili 6 ili sedmi, igrali ligu konferencije. Ajde idi stidi se [emoji39]
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Zlurad said:


 

 


Prošle sezone su bili 6 ili sedmi, igrali ligu konferencije. Ajde idi stidi se emoji39.png

 

:lolol: vazi se. skroz nevidljiva ekipa, bas mi promaklo.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...