Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, mozzer said:

Zato sto sam odigrao singl 1 kvota bila 3.15... ne znam da li je po pravilima da se ovakva ruka ne svira...

 

Izuzetno sretna pobeda za Che, ali sreca prsti....


Upravo gledam Inter-Roma, Čahanoglu prima loptu butinom i odbija mu se u ruku i sam svestan šta je uradio priznaje, sudija svira ruku. 

 

Po pravilu kad lopta dodirne prvo neki drugi deo tela pa onda ruku to nije ruka, pogotovu kad je blokiranje šuta u pitanju, ali ono je bilo nesmotreno i pomalo komično na PL tekmi. 

  • +1 1
Link to comment



Kako je proplivao Trent!!! 
 
[mention=186]Weenie Pooh[/mention] ko je alternativa na desnom beku?


Neki 18-godišnji Škot koji tek treba da debituje. Znači Milner.

Nisam mogao da gledam Brighton, a prošli put kad kad sam zbog leta propuštao utakmicu bilo je onih 0-5 na Old Traffordu. How the mighty have fallen [emoji25]
Link to comment

Nocas sanjam da sam propustio utakmicu, trazim rezultat i vidim 20:6 za Siti. Ali to je zapravo bio san u snu, iz kog se probudim i vidim da je stvarni rezultat 8:6 :fantom: 

Link to comment

Kaže Klopara "nismo znali šta nas očekuje pošto nismo znali da li će Brajton igrati ono što je igrao do sad" (parafraziram) "ali to nije izgovor, to je objašnjenje" :ph34r:

Link to comment

"Nismo znali da će nam Brajton umuvati gol-dva u prvih 20 minuta; jeste da je to već uradilo pola timova sa kojima smo igrali ove sezone, ali računali smo da moraju kad-tad da prestanu da nas trpaju, po zakonu velikih brojeva. Objašnjavam, ne izgovaram."

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

"Nismo znali da će nam Brajton umuvati gol-dva u prvih 20 minuta; jeste da je to već uradilo pola timova sa kojima smo igrali ove sezone, ali računali smo da moraju kad-tad da prestanu da nas trpaju, po zakonu velikih brojeva. Objašnjavam, ne izgovaram."

 

Ali, jebote, 7 utakmica ove sezone u ligi, samo u one dvije gdje je bio CS niste primili prvi gol. :huh:

 

Trossard prvi hat-trick gostiju na Anfieldu od Aršavinovog ludila 2008-09. Iduće ljeto je slobodan igrač. Trossard, ne Aršavin, Rus se penzionisao.

  • +1 2
Link to comment

junajted u najjačem sastavu bez megvajera, ronalda i casemira

 

btw jel smo primetili koliko je zamrla tema otkad je liverpul propo? very sad :sad:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Zato sto je precenjen, kao i skoro svako ko dodje kao zvezda holandske lige.

 

 

tih 100m nekako još uvek prolazi ispod radara zbog gola arsenalu i postojanja darwina, ali šokantno je baš kupovao junajted. za 170m koje su potrošili na antonya i casemira su mogli zameniti pola prve postave

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...