Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

4 hours ago, Mercuzzio said:

Crni dani došli po Liverpul ako se sada obraća pažnja i na "agent's fee".

Do pre koju godinu to se davalo  i šakom i kapom

 

 

 

Pusti copija i ruxina, izgleda se solidarisali sa nedeljom tihovanja za kraljicom pa mrace ceo dan sa nunjezom i darvinom. :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
Crni dani došli po Liverpul ako se sada obraća pažnja i na "agent's fee".
Do pre koju godinu to se davalo  i šakom i kapom
 
 
Pretpostaviću da ti je namera bila da promašiš loptu koliko god možeš? :D
Link to comment
18 hours ago, kralj said:

Propustio sam ovo oko eriksena i bruna. Kako se junajtedovcima dojmi bruno? Meni deluje da sa njime nema vrha tabele i borbe za titulu.

Mada nikad nisam bio ni neki fan eriksena.

Ta osovina mektomini-bruno je skroz tanka. Kasemiro je doduse ogromno pojacanje.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Par stranica u nazad imaš prepisku glede Eriksenove pozicije i koliko ga je ETH spustio na neku DLP rolu.

 

Ja sam bio ubedjen da će on biti zamena Brunu, pre svega zbog zdravstvenog stanja, i da će igrati po potrebi u Evropi i kupovima. A u stvari Eriksen je medju najbitnijim igračima oko koga se vrti cela igra. Protiv Arsenala je Rašford dao 2 gola i asistirao Sanču, ali je na SKY Eriksen proglašen za igrača utakmice. Ima ga svuda, u oba pravca-ume fino da markira protivničke 10ke i da trči za njima po celom terenu, kao i da ubrza kontru jednim dodavanjem. Jednostavno, klasa je vidljiva posle 5minuta gledanja.

 

Mislim da su on i Bruno sasvim dobra kombinacija, obzirom da nemamo neko špica koji garantuje 25 golova. Krenuli smo sa Marsialom pa se povredio, Ronaldo nema snage za 90min, a Rašford se polako vraća u formu obzirom da je bio u kanalu zadnjih pa skoro 2 godine, a i tada je uvek igrao kao krilo. Obzriom na Rašfordov "finišing" on bi komotno mogao da bude klasičan špic i dugoročno rešenje pogotovu što je dolaskom Entonija pokrivena pozicija krila, tu su Sančo i Elanga, a nadam se i mali Garančo uskoro.

 

Što se tiče Bruna on bi morao da smanji doživljaj kad je priča sa sudijama u pitanju i ulazak u verbalne duele sa protivničkim igračima - npr ono nosanje lopte posle gola Liverpula za 1:2 i razvlačenje, totalno nepotrebno . Takodje da smanji i nivo teatralnosti pri svakom faulu protivnika. Samo treba pogledati Odegardov faul na Eriksenu koji je sviran u korist UTD i istu situaciju kod Sautemptona prošle sezone na Brunu koji nije sviran. Siguran sam da su obojica sudija, bar na momenat, uzeli kao merodavno nad kim je napravljen faul, a po intenzitetu kontakta nije bilo neke velike razlike. Van toga njegovi fudbalski kvaliteti i zalaganje svih 90min, želja za pobedom, nijednog momenta se nisu dovodili u pitanje.

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Pretpostaviću da ti je namera bila da promašiš loptu koliko god možeš? :D

 

Malo benigne zajebancije.... Malo da se zabavimo u ove sušne dane. Nemoj da te pogađa. :D

Link to comment
3 hours ago, Mercuzzio said:

 

Malo benigne zajebancije.... Malo da se zabavimo u ove sušne dane. Nemoj da te pogađa. :D

 

sori, postali smo svi previše bukvalni na ovom topicu :D

 

Link to comment
1 hour ago, San Epifanio said:

Odlozeni su mecevi Celzi - Liverpul i Junajted - Lids, a jos ranije Brajton - Palas. Ostali ce izgleda igrati za vikend.

Ova i s onoga sveta muti vodu.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...