Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Joj ja stvarno taj vučićevski mod, puno priče da se zamaskira izostanak odgovora na postavljeno pitanje :isuse:

 

Evo mogu još jednom da probam, u znak sećanja na nepokojnog Ruksina, da pojednostavim pitanje:

 

Da li je Siti inicijalno (ako zanemarimo platu) potrošio 60 miliona na dovođenje Halanda koliko ti i tvoj cariño računate da jeste ili je ta suma bila ipak veća zbog svih provizija?

 

Visina Nunjezovog transfera nije tema, hvala na razumevanju.

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

Da li je Siti bilo koji klub na svetu inicijalno (ako zanemarimo platu) potrošio 60 miliona ono što je uplaćeno drugom klubu za dovođenje Halanda bilo kog njihovog igrača ili je ta suma bila ipak veća zbog svih provizija?

 

 

jel me ozbiljno ovo pitaš? :unsure:

  • Hvala 1
Link to comment

Propustio sam ovo oko eriksena i bruna. Kako se junajtedovcima dojmi bruno? Meni deluje da sa njime nema vrha tabele i borbe za titulu.

Mada nikad nisam bio ni neki fan eriksena.

Ta osovina mektomini-bruno je skroz tanka. Kasemiro je doduse ogromno pojacanje.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

oke, šta kažu tu gde to piše za antonya, martineza i darwina npr?

Nebitno, to je realna cena Halanda, super ste jeftino prosli sve dok daje golove. Licno mislim da ce posle 4 godine, pravac Real.

 

Opet mojih pet centi, preskupi su i Darvin i Antonije. Martinez je super kupovina.

Edited by Lancia
Link to comment

Evo kažu da je odluka da li će da se igra sledećeg vikenda, isključivo na PL.

 

Quote

 

These matches could now be followed by the return to Premier League action for clubs with the Queen's funeral looking set to take place on Monday, September 19. King Charles III at his proclamation that the funeral would be marked by a Bank Holiday for the country, indicating that it is likely to take place on the Monday.

 

The funeral, which could have been held on Sunday, would have clashed with Chelsea's match against Liverpool at Stamford Bridge - now expected to be Graham Potter's first league game in charge - whilst Arsenal face Brentford in West London and Tottenham play at home against Leicester on Saturday evening.

 

With the dates of the two events not set to clash, there is more chance that the games will be played over the weekend. This is especially important in football terms given the already packed schedule ahead of the winter World Cup in Qatar.

 

The Department of Culture, Media and Sport confirmed to football.london that their guidance given before the Premier League's decision to postpone games would not change. "Our guidance will stay the same. There's no obligation to cancel as far as far as the government is concerned. But it's ultimately up to the Premier League and EFL to make those decisions."

 

The Met Police also told football.london that: "Whether matches go ahead is a matter for the football authorities. If fixtures do take place, the Met will work with the relevant partners and ensure that appropriate policing plans are in place."

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Nebitno, to je realna cena Halanda, super ste jeftino prosli sve dok daje golove. Licno mislim da ce posle 4 godine, pravac Real.

 

Opet mojih pet centi, preksupi su i Darvin i Antonije

 

ne slažem se da je nebitno što jedino za sitijeve transfere računamo agente i provizije koje svi plaćaju, i to uzimamo cifre iz medija zdravo za gotovo....makar ja ne znam da je neki zvaničan izvor to ikad objavio, ispravite me ako grešim. ali oke, da se ne razvlačimo više oko ove priče, nije ni da je prvi put pokrenuta.

 

što se tiče bruna, nisam junajtedovac ali bih rekao da je on kao preporođen kad ronaldo ne igra. a eriksen im je već najbitniji igrač i najteže ga je zameniti u postavi.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Nebitno, to je realna cena Halanda, super ste jeftino prosli sve dok daje golove. Licno mislim da ce posle 4 godine, pravac Real.

 

Opet mojih pet centi, preksupi su i Darvin i Antonije

 

Ma uopšte nije ni tema da li je Haland skup ili jeftin, ja mislim da vredi koliko god da je plaćen, nego pričamo o maloumnom tabloidnom novinaru koji se pita zašto Liverpul nije doveo Halanda za 60 miliona. Plus da ne pominjem koliko je tek imbecilno pominjanje Rišarlisona kao potencijalne propuštene opcije za Liverpul. Čak i da zanemarimo to da je lik kompletna dileja po pitanju karaktera i da se takav ne uklapa u današnji Liverpul, u kom to univerzumu bi Everton prodao svog najskupljeg igrača Liverpulu? 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Ma uopšte nije ni tema da li je Haland skup ili jeftin, ja mislim da vredi koliko god da je plaćen, nego pričamo o maloumnom tabloidnom novinaru koji se pita zašto Liverpul nije doveo Halanda za 60 miliona. Plus da ne pominjem koliko je tek imbecilno pominjanje Rišarlisona kao potencijalne propuštene opcije za Liverpul. Čak i da zanemarimo to da je lik kompletna dileja po pitanju karaktera i da se takav ne uklapa u današnji Liverpul, u kom to univerzumu bi Everton prodao svog najskupljeg igrača Liverpulu? 

Komisioni za Halanda su se znali odmah po turneji njegovog caleta i agenta po Spaniji. Barselona je znala da tu nema sta da trazi a Real je bio zaokupljen Mbapeom, inace bi zavrsio u Madridu. 

  • +1 1
Link to comment
 
ne slažem se da je nebitno što jedino za sitijeve transfere računamo agente i provizije koje svi plaćaju, i to uzimamo cifre iz medija zdravo za gotovo....makar ja ne znam da je neki zvaničan izvor to ikad objavio, ispravite me ako grešim. ali oke, da se ne razvlačimo više oko ove priče, nije ni da je prvi put pokrenuta.
 
što se tiče bruna, nisam junajtedovac ali bih rekao da je on kao preporođen kad ronaldo ne igra. a eriksen im je već najbitniji igrač i najteže ga je zameniti u postavi.
Bitni su im obojica podjednako rekao bih. Samo sa njima takvima i tako bitnima, ne bih rekao da mogu daleko.

Ima tu još prokišnjavanja naravno, al mi taj kreativni momenat deluje najteži za poboljšati.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

u kreaciji su svakako najtanji, a ne pomaže ni malo što je casemiro pogrešno pojačanje imho. inicijalna ideja je, koliko sam ja razumeo, bila da se pojačaju na osmici sa de jengom, bruno je desetka, eriksen 8/10. to ne bi bilo uopšte loše.

 

ako je fdj i bio nedostupan svakako su trebali da ostanu na plejmejkeru, bio je valjda neki na tržištu za 70m. casemiro će kako trenutno stoje stvari morati ozbiljno da se potrudi da izbaci mct-a iz postave...

  • +1 1
Link to comment

Ima smisla, ali rekao bih da je Bruno tu najveći problem. On jedini umire za misaonim loptama i ima po 10-ak pokušaja završnih pasova po utakmici od kojih uspeju 1-2.

Kazemiro i Eriksen imaju tu simple passing žicu, ovaj jok.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...