Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

hej, niti znam šta je tier 1 niti šta je tačno el pais niti ko je ovaj tekst napisao...pošto kupio, tolko prodao, nisam rekao da je najpouzdanije na svetu, samo prenosim

 

ne znam što ste se toliko uzjogunili, ja se ne bih ljutio da žuta štampa prebacuje odgovornost za haalanda na pepa :unsure:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Jardelova karijera je najveća misterija ikad. Znači, lik je lupao gol po utakmici kase to nijesmelo™, kidao u Ligi šampiona, što brat Meazza kaže. I u toj famoznoj Galatasaray-sezoni je donio klubu Superkup Evrope protiv Reala i dovukao ih do četvrtfinala Lige šampiona. E sad, kako su njega od onolike Petice zapali Bolton i Ancona, to nikako ne kontam. Ja se sjećam da sam se bojao da ga United ne kupi jer bi Beckham imao 30 asistencija iz centaršuteva i prekida.

Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

Kad čekaš Everton, čuješ da je Pickford ozlijeđen i onda Kraljica Baba sve pokvari.

 

Screenshot_20220910-115516_Chrome.jpg.52562a492a8ed5496ae9241dd4e808a1.jpg

 

Kad čekaš Njuku, golmani im ozleđeni i moraju da potpišu Karijusa, a kraljica baba sve pokvari. 

Link to comment
19 hours ago, Weenie Pooh said:

Dobre su mu ove budžetske alternative što je izlistao - Son za koga su Spursi tražili 100 miliona, Richarlison za kog su Spursi dali 60 miliona da sedi na klupi, i Lewandovski koji zarađuje 350,000 nedeljno :smiley_hail:

 

 

evo internet mu se smeje zbog ovoga, gde lik za Halanda mrtav ladan računa da je koštao 60 miliona :D

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

pa toliko je i koštao za sve koji nisu navijači liverpula...nisam siguran dokle su oni stigli sa svojom računicom do sad

 

500.jpg?quality=85&auto=format&fit=max&s

 

Izvini, nisam znao da su u 60 miliona bile uračunate i provizije za agenta i ćaleta, kao i signing bonus, moja greška. Koliko je onda Dortmundu pripalo od tih 60 miliona?

Link to comment

ovi se tamo poubijaše oko jednačine sa dve nepoznate, a cela navijačka baza liverpula tek u 2022. prvi put čula da se plaćaju i provizije agentima i signing bonus za transfere...sve transfere

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

ovi se tamo poubijaše oko jednačine sa dve nepoznate, a cela navijačka baza liverpula tek u 2022. prvi put čula da se plaćaju i provizije agentima i signing bonus za transfere...sve transfere

 

ajde mani se tih vučićevskih forica za izbegavanje odgovora, nego mi reci od tih 60 miliona, koliko je otišlo Dortmundu, koliko agentu, koliko ćaletu i koliki je signing bonus?

 

pošto smo pričali o ukupnoj ceni koju je Siti platio za Halanda i za koju ti i tvoja simpatija iz El Paisa tvrdite da je ukupno 60 miliona :happy:

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

ajde mani se tih vučićevskih forica za izbegavanje odgovora, nego mi reci od tih 60 miliona, koliko je otišlo Dortmundu, koliko agentu, koliko ćaletu i koliki je signing bonus?

 

pošto smo pričali o ukupnoj ceni koju je Siti platio za Halanda i za koju ti i tvoja simpatija iz El Paisa tvrdite da je ukupno 60 miliona :happy:

Cekaj da izracuna koliko puta su morali da odvrcu slavinu naftovoda i na koliko vreme.

  • Haha 1
Link to comment

ajde polako ću sad a ti probaj da ispratiš...kad pričamo o fudbalskim transferima uvek uzimamo onu cifru koju je jedan klub uplatio drugom kao jedinu relevantnu, pre svega zbog toga što je to jedini podatak koji iole pouzdano dospe do javnosti. ostalo su uglavnom nagađanja i izvlačenje cifara iz guzice. ako smo baš zlonamerni (jer kupuje junajted) onda eventualno uračunamo i plate za ceo ugovor kao deo paketa, jer je to takođe cifra koju obično imamo na raspologanju. ali ovo sa signing fees i agentima je potpuno novi momenat.

case in point: nunjezov signing fee je bio 40m i još 30m za agente. tako sam ja čuo, a ako nije tačno ti molim te dokaži suprotno

Edited by Pokojni Ruxin
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...