Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

22 minutes ago, copkillah said:

Glupost, Zidan bio u jednom i po klubu bukvalno, ne znam što je na spisku.

 

Pazi, ne biti otpušten od 1 Reala je podvig, skoro kao ne biti otpušten od 1 Čelsija.

 

Ja ih lično nikad nisam trenirao, pa se ipak ponosim što me nisu otpustili :fantom:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja ih lično nikad nisam trenirao, pa se ipak ponosim što me nisu otpustili :fantom:

Ti si tu imao vise srece nego rezultata :D

 

Poter dolazi u prilicno razjeban klub (Abramovic, novi vlasnici, gomila novih igraca) ne poznaje igrace, koliko ce moci da uradi u januaru da sredi tim po svom nahodjenju.. Ne izgleda mi kao autoritativan na utakmicama, ko zna kako ce ga Sterling, Auba, Zorzinjo, Aspilikueta, Kepa :D primiti. Realno, ova sezona je propala, ali Celsi ima taj momentum sa novim trenerima kad eksplodiraju i osvoje CL :dry:

  • +1 1
Link to comment

Ko to zna. Koliko vidim: All political, sporting and comedy events have been cancelled. The United Kingdom and the Commonwealth has entered an extended period of mourning. Extended znaci barem do sahrane koja je sledece nedelje ili ponedeljka sto bi onda znacilo ako se fudbal ne igra da upadamo u reprezentativnu pauzu, koja krece tad nekad, oko 20. septembra. A sta sa ligom sampiona (liverpul igra kuci, siti, arsenal?, spursi), ligom evrope? Ako su dani zalosti to znaci da nema ni toga. FA je rekao da ce najranije moguce da donese odluku, kakvu god. Sto znaci sutra u toku dana.

Edited by Zlurad
Link to comment

Pa jos nisu doneli odluku, sutra ce. Engleski FA. (deditujem: cini mi se da su dobili "specijalnu" dozvolu da igraju veceras od koga god s tim da ide minut cutanja i flor. Samo zato igraju.)

Edited by Zlurad
Link to comment

Verovatno će i sledeće kolo da bude odloženo. Nek je sahrana u ponedeljak, valjda će kovčeg da bude izložen u westminsteru nekad od sledeće nedelje zarad poseta i odvanja počasti podanika i ja stvarno ne vidim kako će da se igra Chelzi-Liverpul (u nedelju) na bridzu, koji je par kilometara od mesta gde će masa ljudi da se okupi i tuguje.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...