Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Izgleda da je Potter zavrsen. Zao mi je zbog Brajtona mnogo su gotivni, ali kapiram da covek hoce nov izazov i ovde dobija odresene ruke i dugogodisnju pricu. Odlicna odluka Mgmta....

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

:lolol:

Respect za smajli ali mozes da objasnis?

 

Odresene ruke - nije mogao da dodje u boljem trenutku od ovog - ekipa je u rasulu, novi Mgmt - imace barem 12-18 meseci lufta

 

Dugogodisnja prica za njega kao Strucnjaka - i on zna da Brajton NIKADA nece igrati LS (mozda ni LE) niti biti u Top4, dugo je tamo, postavio je gotovo max standarde za taj Klub. Ovo je gotovo one time life opportunity za njega....

Link to comment

1. Dobija odrešene ruke nedelju dana po isteku prelaznog roka

2. Dugogodišnja priča u klubu koji tradicionalno menja trenere kao na traci

 

Srećno mu bilo, ali nemojmo se zajebavati da je prilika jedinstvena. Čovek je izgradio reputaciju, bilo je samo pitanje vremena kad će neki veći klub doći da mu ponudi drastično veće pare od onih koje je zarađivao dole na obali. I eto, on iskoristio prvu priliku - nipošto jedinu koja bi mu se ikad ukazala.

 

Razumem finansijski motiv, ali meni je to neozbiljno. Napuštaš tim koji si godinama gradio da bi preuzeo tim koji je gradio neko drugi, dva mesta niže na tabeli. Mogao je da kaže "Hvala, pitajte me opet na kraju sezone, u međuvremenu imenujte nekog caretaker menadžera."

 

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Dobice strpljenja taman koliko i Lampard i Sari - jednu punu sezonu pa svilen gajtan, osim ako ne pokaze ozbiljne rezultate.


Gde ćeš ozbiljnijeg rezultata od osvojene LŠ?! Pa su ga šutnuli posle prvog saplitanja. 
 

Deluje da je prošao kao Skot Parker sa šut kartom posle javnog pljuvanja igrača/uprave.

Link to comment

Mi ovde filozofiramo o Potteru a niko ni da pomene ključnu stvar - ni Gerrard ni Lampard nisu među najbrže otpuštenim menadžerima ove sezone! :smiley_hail:

 

Pitanje je da li će neko od čuvenog dvojca uzeti čak i treće mesto, pošto tu ozbiljno prete i Klopp i Brodgers.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mi ovde filozofiramo o Potteru a niko ni da pomene ključnu stvar - ni Gerrard ni Lampard nisu među najbrže otpuštenim menadžerima ove sezone! :smiley_hail:

 

Pitanje je da li će neko od čuvenog dvojca uzeti čak i treće mesto, pošto tu ozbiljno prete i Klopp i Brodgers.

 

 

Mene zanima da li ce Pep ostati jedini trener, koji nikad nije popio otkaz. Ili ima jos neki, neko zna?¿

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Mene zanima da li ce Pep ostati jedini trener, koji nikad nije popio otkaz. Ili ima jos neki, neko zna?¿

 

Pa Floparu nisu najurili ni iz Majnca ni iz Borusije. A ne bi ga ni Liverpul, da nije nedavno produžio ugovor.

 

Ovaj članak je tri godine star, ali tvrdi da ih je bilo devet.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Pa Floparu nisu najurili ni iz Majnca ni iz Borusije. A ne bi ga ni Liverpul, da nije nedavno produžio ugovor.

 

Ovaj članak je tri godine star, ali tvrdi da ih je bilo devet.

 

Glupost, Zidan bio u jednom i po klubu bukvalno, ne znam što je na spisku.

 

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

Izgleda da je Potter zavrsen. Zao mi je zbog Brajtona mnogo su gotivni, ali kapiram da covek hoce nov izazov i ovde dobija odresene ruke i dugogodisnju pricu. Odlicna odluka Mgmta....

 

dugogodisnju pricu, aha.

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...