Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Just now, ArleKino said:

Ne može, vaša nepca nisu naviknuta na tako profinjen fudbal. Filharmonija i hevi-metal se sreću samo u onom spešl edišinu "Nothing(am Forest) else matters".

 

Jao jeste, Brighton pleše po istoj melodiji po kojoj i Arsenal i Man City, Dunk the Lunk ima fenomenalnu distribuciju lopte a Solly March je istburnski Bernardo Silva :rolleyes: 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

 

Sve je to tacno, ali onda ga otpustis u junu, dovedes novog trenera i pustis ga da sklepa tim kakav mu treba. A ne da istumbas bukvalno sve sto imas unutar ekipe, verovatno u nekom dogovoru s Tuhelom, i onda ga oteras u septembru. Svaki njihov transfer ove sezone je bio mala minijatura hvatanja za glavu. 

 

Mislim, sad ce dovesti Poketina koji celu PL igra sa izrazitim spicem kojeg Celzi nema. Odnosno ima ga i placa ga da igra za Inter.

 

Bas je sve otislo u rasulo od kako nema Romana, stvarno nisam ovo ocekivao do ove mere.

 

pa i nije čelsi previše istumbao ekipu. zapravo su napravili seriju lateralnih poteza, potrošili oko 300m i završili sa približno istim squadom po kvalitetu i kvantitetu. podvig svakako vredan poštovanja, ali ne može se reći da je ovog leta napravljen neki veliki zaokret.

 

christensen, rudiger -> koulibaly, fofana

werner, lukaku -> sterling, auba

alonso -> cucurella

 

 

 

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

 

pa i nije čelsi previše istumbao ekipu. zapravo su napravili seriju lateralnih poteza, potrošili oko 300m i završili sa približno istim squadom po kvalitetu i kvantitetu. podvig svakako vredan poštovanja, ali ne može se reći da je ovog leta napravljen neki veliki zaokret.

 

christensen, rudiger -> koulibaly, fofana

werner, lukaku -> sterling, auba

alonso -> cucurella

 

Žalio se Tuchel početkom sezone da nije dovoljno transfera, da mu je tim pun igrača koji ne žele tu da budu... Mislim da je od tada otišao samo Alonso, ne znam ko bi mogli da budu ostali - Pulišić, Ziyech, Jorginho, Kante...?

Link to comment

ali tuhel je već imao odličan squad gde pola igrača nije koristio, šta će mu novi? da mu ni oni ne igraju?

 

ljudi kukaju na pepova "2 tima", a istina je da ono što razlikuje pepa i tuhele je sposobnost da integrišu 20 igrača u prvi tim gde se svi koriste praktično jednako i ekipa ne gubi previše na kvalitetu bez obzira ko bio odsutan. to je bio mnogo veći problem za tuhela od dostupnog mu kvaliteta.

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

pa i nije čelsi previše istumbao ekipu. zapravo su napravili seriju lateralnih poteza, potrošili oko 300m i završili sa približno istim squadom po kvalitetu i kvantitetu. podvig svakako vredan poštovanja, ali ne može se reći da je ovog leta napravljen neki veliki zaokret.

 

christensen, rudiger -> koulibaly, fofana

werner, lukaku -> sterling, auba

alonso -> cucurella

 

Lepo si to sve sažeo. Meni je boldovano knjiška definicija besmislenog tumbanja ekipe :)

  • +1 1
Link to comment

SKY javlja da je Poter već na putu ka Londonu :isuse: Očekuje se predstavljanje već sutra.

 

Podvlače da novi vlasnik Čelskija ima običaj da potpisuje trenera za duži period, 6,7 godina. Navode primer nekih NFL klubova, ako sam dobro razumeo, ne pratim NFL.

Edited by John Coltrane
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

SKY javlja da je Poter već na putu ka Londonu :isuse: Očekuje se predstavljanje već sutra.

 

Podvlače da novi vlasnik Čelskija ima običaj da potpisuje trenera za duži period, 6,7 godina. Navode primer nekih NFL klubova, ako sam dobro razumeo, ne pratim NFL.

Žao mi je što dobijaju sjajnog trenera, zaista ga nisu zaslužili. Ali aj, kapa dole za izbor Pottera umesto Pocha i Zidanea.

Link to comment

Od manje depresivnih vijesti izdvajam da je Arsenal navodno pokušao dovesti Ferrana Torresa, ali je Barca odbila. Vjerovatno nismo puno pritiskali za krilo jer nam je trebao veznjak.

Link to comment

Moralo je da ispadne ovako, zar ne?

 

Sky javlja da je Loris fucking Karius na medicinskim pregledima u Newcastleu nakon što su zavaljali Dubravku na pozajmicu a rezervni golman Darlow se naravno povredio.

Edited by Bandito
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...