Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, kipo said:

VAR je sranje, ovakav kakav je. Ako bi se gubljenje vremena i energije svelo na <1min i ako se ne bi ponistavao gol zbog milimetarskog ofsajda ili malo jaceg kontakta - ok, ima smisla. Ovako je igra razvodnjena i sterilna do imbecilnosti ponekad. Mogu ga i izbaciti sto se mene tice. Nek se toliko potrude na iskorjenjivanju sudijskih gresaka.

 

Da mogu i umeju, to bi se do sada već desilo. Zato je i uveden VAR. 

Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Čekaj, ja sam na brzinu odgledao i mislio da je Palace napadao, i da je njihov igrač gurnuo Newcastle igrača na svog golmana? Gledao sa mobilnog. Ako je Newcastle napadao, onda je ono penal.

 

Ma Newcastle napadao, Willock krenuo na loptu, a Mitchel ga odgurnuo u pravcu svog golmana i onda zabio autogol :D 

 

Sudija prvo pokazao na centar, ali onda ga VAR (Lee Mason) pozvao da proveri da nije možda bio faul nad golmanom, i pokazao mu samo trenutak u kom se sudaraju Willock i Guaita, ne trenutak u kom Mitchel ovog gura ka golmanu. Čovek, šta će, promeni odluku i poništi autogol.

 

Prilično tendenciozno izgleda kad se tako drkaju oko VAR snimka, biraju uglove i režiraju scenu za glavnog pre nego što ga pozovu da preuzme odgovornost. Shearer je na MOTD insistirao da nije glavni kriv nego VAR. 

Link to comment

Obrati pažnju kako je fino markirao Odegarda.

Transformacija Eriksena iz čiste 10ke u 6cu će biti ETH remek delo. Ja sam bio ubejden da on i Bruno baš i neće fercerati u 11.

Link to comment

Eh sad, čiste desetke... igrao je Eriksen u krugu na centru i za Inter i za Dansku, mislim jedno kraće vreme čak i za Tottenham. Zovi to #8 ili #6, ali nije čista desetka.

 

Odličan je signing svakako, kao i svaki drugi inteligentan igrač. Samo mu iznad glave visi taj znak pitanja zbog poznatog problema sa srcem, verovatno će ga pratiti do kraja karijere.

Link to comment
22 minutes ago, Weenie Pooh said:

Eh sad, čiste desetke... igrao je Eriksen u krugu na centru i za Inter i za Dansku, mislim jedno kraće vreme čak i za Tottenham. Zovi to #8 ili #6, ali nije čista desetka.

 

Odličan je signing svakako, kao i svaki drugi inteligentan igrač. Samo mu iznad glave visi taj znak pitanja zbog poznatog problema sa srcem, verovatno će ga pratiti do kraja karijere.

 

U Interu je igrao iza Lukakua i Lautara/Alexisa a ledja su mu držali Barela, Brozović, Vidal.

U Totteu isto to sa Vanajamom, Sisokom iza, a Kejnom i Sonom ispred. Možda je bio povučeniji kad je Dele Ali igrao ispre njega a iza špiceva ili kao SS.

Na Marakani je dao gol kad je zamenio Dele Alija upravo na toj poziciji :D

 

On je uvek bio onfanzivniji u 4-2-3-1 a sada ga je ETH spustio na CM.

  • -1 1
Link to comment

naravno da eriksen ne igra prvi put centralnog veznog, šta mislite da je igrao u brentfordu? to što nije desetka ne znači da je zadnji vezni destruktivac, postoje neke stvari izmedju.

 

prilično sam bio u pravu sve što sam pisao u predsezoni u vezi eth-ove postave veznog reda pa se slobodno možete vratiti da pročitate i naučite :fantom:

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...